Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ja sam reaio da kontra svake logike ovog leta budem u zivotnoj formi, uprkos tome sto punim 4 banke i sto sam sjebao ruku i sto nema zgloba u telu koji mi nije sjeban, sve me boli i raspadam se. Sad pravim pakleni plan sta da jedem od marta i naravno neki solidan ciklus hemije, opet lajt varijanta.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
34 minutes ago, rock bob said:

ima li negde da se kupi ona naprava koju prikacis na bajs i on bude kao stacionarni. obrtao bih malo, ali po sobi.


ako ti ne treba smart varijanta, onda su smesno jevtini.

Link to comment
Da ne gnjavim, pošto verovatno i sam znaš, ali izmeri nivo testosterona u krvi, ako je visok, nemoj baš mnogo steroida da uzimaš...
Merio na suvo, bilo tokom prosle godine 16 i kusur ali opet cu, imao sam i koronu i generalno bio nedovoljno aktivan

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Ja to tebi savetujem ko ovom mom. Nece da me slusa nikako. Voli covek hemiju te neke kreatine, praskove, sacuvaj me boze, usere kuhinju svaki dan. I drnda teretanu umesto da izadje napolje, bar to moze i napolju nek radi sklekove, zgibove.jok. 

Link to comment

Ma koja masa, za mene je forma samo kad sam lepo iscrtan, ne vidim sebe uopste u fazonu ovih nagruvanih slabo pokretljivih. Sad imam oko 94kg i izgledam ocajno, shodno netreniranju i propranim sranjima u zadnje vreme, a nekad sam sa 94 bio bas zadovoljan. Cilj je imati u rasponu od 98 do 103 ali sa malo masti i ako mogu nekako da vratim nekadasnje plocice bez da radim vezbe za iste. Sto se tice kardia, koleno ce da kaze zadnju rec sta moze a sta ne.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...