Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

rekli smo vec da si slab uruke i da te jebe genetika i da si degenerik :fantom:

 

 

da bre, i ja sam mislio da je smesno, ali telo je napregnuto na drugu stranu dok pri klasicnom imas potporu koju ti pruza sam skelet.

fenomenalna vezba. uz dedlift mi postaje omiljena.

Edited by ToniAdams
Link to comment

desilo se nemoguce, topik je ujedinio milogleda, miralema i tonija u stavu da su milogled, miralem i toni strucni i u pravu! 

:D

 

Uopste ne sumnjam da su u pravu i znaju jedno 17 miliona puta vise od mene o vezbanju. Samo bi mogli malo finiji da budu u ophodjenju, posebno prema forumasicama (OK, nije da to bas ocekujem... just sayin').

Link to comment

Indy,

 

Posto si na djeti, vodi racuna o tome da unosis dovoljno proteina i to ne tako sto ces njihov unos skoncetntrisati u jedan obrok.

 

Znam, rekli su mi tamo da moram da pocnem da snack-ujem (preskacem uzine, zato sto mi to ne ide uz terenski posao.) Trudim se da budem low carb koliko mogu, mada su mi rekli da je sendvic OK za lunch (da ne kazem rucak, posto to u stvari nije ono sto je kod nas rucak).

 

Malo sam se aslozio sa mladom instruktorkom koja mi je rekla da uz jutarnje cerealije moram da koristim skim (tj 0.1% masno) mleko. Kazem ja bih radije punomasno. Kako to, cudi se ona (izgleda nije cula za lchf). OK, nasli smo se na onom od 1% masti.

Edited by Indy
Link to comment

stah od masnoca je jos uvek jak u njima/vecini

 

pitaj ti nju -koja krava daje to mleko od 1% mm i gde postoji takva...meni da neko nadje takvu kravu ja bih odmah pogazila sve svoje sto mislim i presla na to mleko

Edited by ivy
Link to comment

Ako si na low-carb onda ne vidim zasto ne bi i 3% masti. Kakve to veze.

 

Ja sam inace na intermittent fasting, sto je takodje low-carb varijanta (ne preterano stroga, cilj je samo da se unese vise kalorija iz masti nego iz uljenih hidrata, pri cemu u periodu kada se jede treba uneti dovoljnu kolicinu kalorija) i nemam pojma kako bih bez punomasnog melka, seriva i sl. Semenke su super, ali ne mogu da se pretvorim u vevericu.

Link to comment

:D

 

Uopste ne sumnjam da su u pravu i znaju jedno 17 miliona puta vise od mene o vezbanju. Samo bi mogli malo finiji da budu u ophodjenju, posebno prema forumasicama (OK, nije da to bas ocekujem... just sayin').

:D

 

ipak je ovo hajlajt

 

jebote, ko se javlja.  :D

Link to comment

to sto si seksista i nije za pohvalu.

da ne kazem da ce te feministkinje na noz zbog toga.

 

aj bas ako te ne mrzi reci treneru da mislis da bi bilo korisno ubaciti sklekove, bas me zanima sta ce reci.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...