Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

takesi, imas onaj vas lepi topik o toj besmislenoj aktivnosti.

 

 

juce prvi put radio sa tim malim pauzama, sto bi vi mladi rekli - na stopericu, jebemu, cudan osecaj skoka adrenalina, jedva su me izbacili iz bilderane.

(da, dosao sam skoro pred zatvaranje, pa je to i bio razlog da kusam ovu gej varijantu)

naravno, radio sa manjim opterecenjima nego inace, ali sam na kraju sav bio natekao, jedva svukoh majicu.

mozda ubacim jedan dan sedmicno ovu varijantu, kao kardio :fantom:

 

Ti kako si krenuo, zavrsices na kros fitu. Veoma gejasto, cak i za tvoje standarde.

Link to comment

prebrzo.  :fantom:

 

ne moze od 9 min/km do 6min/km za nedelju dana.

al' dobro, ako je bio test za probu, neka ostane zabelezeno.  ^_^

idealno je da te dan nakon treninga samo malo bole misici. jedan dan pauza, pa ponovo. ovako nabijes jak tempo, pa tri dana ne mozes da se pomeris.

sta nedelju dana? tri dana :P

i ko ne moze da se mrdne? nemam cak ni upalu misica danas, jos bila u gymu veceras. :) 

Link to comment

sta nedelju dana? tri dana :P

i ko ne moze da se mrdne? nemam cak ni upalu misica danas, jos bila u gymu veceras. :)

 

pocetnicki elan. javi se za mesec dana.  :fantom:

 

takesi, imas onaj vas lepi topik o toj besmislenoj aktivnosti.

 

ma ne, preci cemo na pm. hvala na upozorenju.  -_-

Link to comment

Samo da napisem da pojas prilikom cucnja dodaje jedno 5-10% na snazi, ili se tripujem. Veceras radio noge, krenuo zagrevanje na cucnju u serijama sa 60 pa onda 80 pa 100, standardno. Hteo 120 pa 130 po 6 ponavljanja, koliko sam radio u zadnje vreme, ali onda preskocio 120 i odma' presao na 130, uz'o pojas od nekog klinca (obican tanki budjavi Lama sport-ov) i rutinski odradio duboki 130x8, uz jos dosta rezerve. Imao sam filing kao da neko gura od dole, mnogo dobra stvar.

 

Naravno, moze biti i da tripujem, mozda sam samo konacno malo ojacao i pomerio se sa mrtve tacke.

Link to comment

Ja razmisljam kako da se vratim u staru formu, nakon sto sam nasao jednu mega segsi sliku iz valjda 2009. godine. Ala sam bio lijep tad, svaka bi me majka za zeta pozelela, a sad sam kesa obicna :( Sta su ti godine, eh...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...