Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ja čuvam sve plastične flašice vode koje mi se sviđaju i koristim ih za razne stvari (jednu nosim uvek sa sobom, jednu nosim u teretanu, jedna mi je za noćno pijenje, itd), pa kad se ofucaju bacim i počnem da koristim nove

 

one specijalne flaše sa uskim mlazem vode me živciraju, nekako mi suviše malo vode izlazi i ne mogu da utolim žeđ

 

 

prvi put čujem da plastične flašice nisu zdrave zbog higijene, sala i sličnoga (?!?!?! :huh:)

 

(mislim dobro da sam živa i nedebela ostala posle ovoliko godina/decenija plastičnih flašica)

Link to comment

ja čuvam sve plastične flašice vode koje mi se sviđaju i koristim ih za razne stvari (jednu nosim uvek sa sobom, jednu nosim u teretanu, jedna mi je za noćno pijenje, itd), pa kad se ofucaju bacim i počnem da koristim nove

 

one specijalne flaše sa uskim mlazem vode me živciraju, nekako mi suviše malo vode izlazi i ne mogu da utolim žeđ

 

 

prvi put čujem da plastične flašice nisu zdrave zbog higijene, sala i sličnoga (?!?!?! :huh:)

 

(mislim dobro da sam živa i nedebela ostala posle ovoliko godina/decenija plastičnih flašica)

 

 

provlaci se tema po raznim bilderskim forumima, men's healthovima i sl

 

studija, al malo mi to domen paranoje..

 

a da je pet 1 preporuchljuv samo za jednokratnu upotrebo to i sami proizvodjachi ne spore

Link to comment

ja sam razmisljao da stavim neke podcaste od 1hr na telefon i da to slusam dok trcim. inace nema sanse da trcim sat vremena ;D

 

to je savrsena kombinacija. narocito za te dugacke trenige.

za intervale i slicne ne vredi, jer se rasipa koncentracija. cak mi i muzika smeta.

Link to comment

provlaci se tema po raznim bilderskim forumima, men's healthovima i sl

 

studija, al malo mi to domen paranoje..

 

a da je pet 1 preporuchljuv samo za jednokratnu upotrebo to i sami proizvodjachi ne spore

ako je to tacno, onda nije ni za jednokratnu. jebiga.

to znaci da je ambalaza nepostojana u dodiru sa vodom i vazduhom.

 

iskreno mislim da je fora.

Link to comment

Pa ja imam od vrha palca do vrha srednjeg prsta 20cm. I onda kad namestim tako prste u polukrugove kao da hocu da omerim obim, ima dobranog razmaka jos izmedju. Mozda sam stvarno lupila 65cm, ali je prilicno impozantna ta njegova ruka. Sav je kockast zbog toga.

 

Ruka od 50cm je jako velika (ako je u misicima, naravno) a sve preko toga je bas ogromno. Verovatno i taj ima 50ak ali ti se ucinilo jer je mozda idefinisan dobro.

Link to comment

ako je to tacno, onda nije ni za jednokratnu. jebiga.

to znaci da je ambalaza nepostojana u dodiru sa vodom i vazduhom.

 

iskreno mislim da je fora.

pa to

zavera industrije flasiranih voda, da se uvek kupi nova  :wicked:

zaozbiljno - mozda ima nekog rizika al nije veci nego udisanje vazduha punog izduvnih gasova, uzimanje hrene za koju ne znamo sigurno sta je i stotine drugih stvari koje su pomalo nezdrave

 

@ivy - hvala za link

@zli - hvala za instrukcije nekoc, sad odradih cucnjeve. od onda me ne bole kolena, tacno je bilo ono razlog

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Re: sklekovi

 

Trener naravno misli da su sklekovi super dodatak za onaj ranije pominjani workout. (Ovaj put je bio 1 muski dezurni). To on misli, medjutim posle celog onog seta sa 3 ponavljanja ne bi se moglo reci da sam bio u stanju da radim sklekove. (Radije bih 1 krofnu). Elem, umesto toga, trener mi je pokazao kako da radim sa kablovima (push vezba). To je bilo sasvim OK, naravno sa zenskim™ opterecenjima. Tako da (zasad) kompletirana rutina sadrzi i tu vezbu s kablovima. Imaju takodje neki "ekstender" koji takodje moze da se gura, medjutim ovi kablovi mogu da se precizno podese na zeljeno opterecenje.

Link to comment

super, vidis da ipak nismo takvi dunsteri :)

 

kablovi su okej jer se zbog elasticnosti lako daju prilagoditi svacijoj gradji. ako te posalje na makine, tu budi ipak obazriv.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...