Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

pa trbusnjaci su relativno laka partija, zato me i cudi da casper ima frku sa njima?btw sto je ronnie balvancina?edit: odgovor pisan dok je casper postovao

Edited by Hustler
Link to comment
. Inace vam preporucujem da pogledate odlomke iz Secrets of the pros, pogotovo trening za grudi koji je fenomenalno objasnjen do najsitnijih detalja.
gde da nadjem to?
Link to comment

Roni mi deluje kao balvancina jer sam iz nekih youtube klipova zakljucio da bas i ne zna da izgovori prosto-prosirenu recenicu nego samo nesto mumla. Naravno, moze biti i da gresim. Sa druge strane, kod Sarceva se vidi da je obrazovan i komunikativan lik."Secrets of the pros" (svih 10+ gigabajta) sam imao ali je otislo niz rijeku sa jednim prsnjavanjem hard diska. Verovatno moze da se nadje na nekom torent trakeru.

Link to comment

gledo sam i ja ronija na jucjubu, ni meni pandurina nije ostavila bas neki utisak, al nisam cuo da je levat.inace pogledajte Bigger Stronger Faster* (2008) fokus je na steroidima (objasnjava zasto su oni stigmatizovani i gotovo je za steroide). zanimljiva materija za sve koji idu u terteanu. fokus na kraju ipak pada na 'kompleks dionisa'. interesantno je da je ovo i jedan od retkih medijskih proizvoda bb tematike koje arnolda prikazuju u krajnje negativnom svetluinace ovo je mrs. sarcev milamar-lg-02.jpg

Edited by Hustler
Link to comment

Moj cimer radi za trbusnjake Ab Ripper X Tony Hortona-a, ja se napravio pametan da probam, naravno nisam uradio ni pola(jer inace nista ne vezbam), ali me zato vec par dana sve boli.

Link to comment
Moj cimer radi za trbusnjake Ab Ripper X Tony Hortona-a, ja se napravio pametan da probam, naravno nisam uradio ni pola(jer inace nista ne vezbam), ali me zato vec par dana sve boli.
Lepo Tony kaže, nesu ovo 1 ili 2 ovo je cepač trbušnjaka X.... Uzi Power 90 njegov ako te interesuje, ima vedžbe od jedno po čuke sa 100 trbušnjaka na kraju, odlično za početak. Lepo se istegneš i zagreješ, malo kondiciju radiš pa trbušnjake... posle pređi na X... Mada nemam pojma da li su te vežbe uopšte dobre, to će ovi rezidentni stručnjaci bolje znati. Kolega koji ide u teretanu ih je brzo napustio ali on je paljevina a ne ozbiljan sportaš-bilder. Uspeo sam da uradim 80 % vežbi, ja tu imam problem sa opterećenjm nogu, imam noge ko čačkalice i čim moram da ih držim gore i potpuno pravo to jako boli...
Link to comment
Lepo Tony kaže, nesu ovo 1 ili 2 ovo je cepač trbušnjaka X.... Uzi Power 90 njegov ako te interesuje, ima vedžbe od jedno po čuke sa 100 trbušnjaka na kraju, odlično za početak. Lepo se istegneš i zagreješ, malo kondiciju radiš pa trbušnjake... posle pređi na X... Mada nemam pojma da li su te vežbe uopšte dobre, to će ovi rezidentni stručnjaci bolje znati. Kolega koji ide u teretanu ih je brzo napustio ali on je paljevina a ne ozbiljan sportaš-bilder. Uspeo sam da uradim 80 % vežbi, ja tu imam problem sa opterećenjm nogu, imam noge ko čačkalice i čim moram da ih držim gore i potpuno pravo to jako boli...
ako mislis na px90 onda je ok. gomila ljudi se kune u njega, a na starom forumu je bilo i dublje rasprave o tom programu, cak mi se cini i da su ga radili neki forumasi
sarcevTu imas tih par treninga, odgledaj kad budes imao vremena.
gracias. pogledacu sta ima
Link to comment
  • 2 weeks later...

Skenjah juce vrat radeci clean and press bucicama. I to prilikom zagrevanja, nisam bio ni stigao do glavne serije. To je prvi put da mi se tako nesto desava. Po svoj prilici cu morati da (ponovo) batalim tegove na izvesno vreme i da se vratim starim dobrim sklekovima, trbusnjacima i bodyweight cucnjevima.

Link to comment
Kod mene ovamo sve neke utegnute zenske, tj. tako je bar bilo dok sam isao u teretanu. Ajde ove mladje, njih jos i mogu da svarim, nego sto ima par seks bombi od 35-40 godinica... Najgore od svega je sto sam neke od njih upoznao i sad kad pricamo moram da se pretvaram da ne mislim samo o tome kako bi ih najbrutalnije izbengovao mellow.gif
Da ne trolujem na onom topicu, kreces li ponovo sa bildovanjem ili prestajes?
Link to comment

Pa nisi bas morao da kvotujes ceo post, ovo je ipak relativno fin topić :DResio sam da pokusam ponovo, i to od sledece nedelje, cim me prodje ova prehladica. Proteina nemam, para nemam, na poslu cu i dalje jesti samo neke salame + majonez/kecap, nisam oporavio nogu i ne bavim se nikakvim sportovima ili trcanjem... ali kapiram da je bolje i da idem na suvo i da treniram makar laganeze nego da batalim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...