Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

fala svima. do sad sam klopao ili onaj domaći musli florida bel ili stranjske pahulje kellogs, ali one su oko 300 dinara za 375 grama...dok su hahn ovsene dosta jeftinije, a vidim svi je hvale. izgurao sam nešto više od mesec dana fitnesa (sklekovi, trbušnjaci, trčanje), i spustio se s 81 na 77 kg. nije loše, mada sam uglavnom stesao leđa i bokove. vidi se mali napredak i na stomaku, ali biće tu još dosta posla.
osim sto su jeftine i dobre fora je da je meni sada veliko zadovoljstvo da pravim dorucak i to seckanje voca, priprema kostica mi je omiljeni obrok u danu (inace sam sve vestiji u kuvanju). sutra cu bas okaciti fotke 1 dorucka.osim toga svaka cast na padu kilaze :Hail: samo nastavi i gledaj da unosis sto vise proteina da ne bi gubio misicemeni su problem bas kukovi i ledja, jer to salo tek na kraju otpada. doduse imam problem i sa viskom koze, nisam bas sarpeji ali ce mi smetati ovih par meseci dok se ne povuce da vidim kako sve sto sam uradio zaista izgleda
Link to comment

nisam uslikao jer sam pokusavao da napravim nesto ko sladoled, al je to jutros ispalo krajnje neuspesno (ne ide to zaledjeno), dok popodne...vec vidim da ce ovo biti 1 bitna stavka u mojoj ishranipost-92-1247843746.jpg100gr malina100gr ella sira1dl bezmasnog mleka3 tabletice zasladjivacau posudu sipati, mleko, sir i maline, pa gnjeciti viljuskom dok se ne sjedini. onda izmrviti 3 tablete zasladjivaca i staviti ih u casu sa nivoom vode od 1 prsta i to izmesati dok se potpuno ne rastvori. a onda sadrzaj case sipati polako u posudu dok mutis sadrzaj iste.cini mi se da je sve skupa oko 200kalorija. sutra cu probati isto ovo sa isecenim bademima i ostaviti u zamrzivau jedno 45min

Link to comment

evo 1 dorucka. ako bi se ovde jos ubacio i whey protein, ili mesto toga da pojedes nesto belanaca, to bi bio 1 sampionski dorucak.post-92-1247907064.jpg130 gr malina i kupina, 100gr ovsenih, solja mleka i 4 tabletice zasladjivaca razmucene u 1/2 dl tople vode, 20 gr badema koje sam dodatno seckaomoneywise, ceo obrok ispada nesto preko 100din.

Edited by Hustler
Link to comment
  • 3 weeks later...

Zna li neko gde u Beogradu za pristojne pare može da se kupi jednoručni teg 10 kg ( šipka sa 2x1.25kg i 2x2.5kg)? Gledao sam u prodavnicama po centru i cena je svuda 4500 din (za jedan, ne za par tegova) što je po meni bezobrazna cena.

Link to comment

Moj je drug uzimao na sajmu pre nekoliko godina, mislim da nije bilo toliko skupo. Imas i u starom Merkatoru radnju sportske opreme. Nisam kupovao tegove vec neke druge sitnice, ali su im cene (bar za to) bile korektne. Naravno, tu je i Intersport.

Link to comment
evo 1 dorucka. ako bi se ovde jos ubacio i whey protein, ili mesto toga da pojedes nesto belanaca, to bi bio 1 sampionski dorucak.130 gr malina i kupina, 100gr ovsenih, solja mleka i 4 tabletice zasladjivaca razmucene u 1/2 dl tople vode, 20 gr badema koje sam dodatno seckao
Mislim da ti te tabletice zaslađivača nisu najbolje rešenje. Mišljenja o njima su, znaš i sam, podeljena i nije do kraja jasno da li je njihova povremena (ili, u tvom slučaju, svakodnevna) upotreba sigurna ili ne. Bilo kako bilo, zgodna alternativa: ako ti obrok nije dovoljno sladak, zasladi ga kašikom fruktoze i to je to. Ili probaj malteks: on je, po meni, najodličniji zaslađivač ;). Naravno, optimalno bi bilo kada bi uspeo da suzbiješ potrebu za dodatnim zaslađivanjem, i pojeo obrok takav kakav jeste, obzirom da i ovas i maline i kupine sadrže u sebi sasvim dovoljno šećera ovog i onog nivoa složenosti. P.S. Probaj da u obrok dodaš kašiku-dve pšeničnih klica, kašičicu kakaoa i malkice cimeta. Mislim da će ti se dopasti.
Link to comment
Mišljenja o njima su, znaš i sam, podeljena i nije do kraja jasno da li je njihova povremena (ili, u tvom slučaju, svakodnevna) upotreba sigurna ili ne.
Nije jasno do kraja ni da li je svakodnevna upotreba vode sigurna... Mislim, ako za nešto nema dokaza, onda ih nema. Alternativa tome je, ne znam, širenje panike ili teorija zavere (Rumsfeld na čelu departmana koji je veštački zaslađivač proglasio sigurnim, i tome slično). Bio o tome onoliki topik tamo, i šta? Niko nikog nije niušta ubedio, a ja sam samo uvećao gomilu svojih antipatizera. Međutim, tvrditi nešto bez osnova je BS, uvek bio i biće... dakle, antipatizeri, samo napred.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Nije jasno do kraja ni da li je svakodnevna upotreba vode sigurna... Mislim, ako za nešto nema dokaza, onda ih nema. Alternativa tome je, ne znam, širenje panike ili teorija zavere (Rumsfeld na čelu departmana koji je veštački zaslađivač proglasio sigurnim, i tome slično). Bio o tome onoliki topik tamo, i šta? Niko nikog nije niušta ubedio, a ja sam samo uvećao gomilu svojih antipatizera. Međutim, tvrditi nešto bez osnova je BS, uvek bio i biće... dakle, antipatizeri, samo napred.
ma, samo opušteno, neka svako krka šta mu je volja. smrt na kraju neminovno stigne, na ovaj (manje neugodan) ili onaj (više neugodan) način. prema tome... Edited by Willow
Link to comment
Veštački zaslađivači nisu dovoljno organski, dakle toksični su, q.e.d.
bravo, miki, istinski si šampion sarkazma. Edited by Willow
Link to comment

Ne idem u teretanu od 26. jula, od 31. se redovno alkoholisem, hrana uzas, fizicka aktivnost nula... nema vise starog dobrog vedzbanja :( Ako Bog da, od septembra ili oktobra opet krecem.

Link to comment
Ne idem u teretanu od 26. jula, od 31. se redovno alkoholisem, hrana uzas, fizicka aktivnost nula... nema vise starog dobrog vedzbanja :( Ako Bog da, od septembra ili oktobra opet krecem.
ne daj se zli :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...