Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Samo vi zezajte matorog i nejakog coveka... ali nece to moci jos dugo jer sam se upravo dogovorio s najboljim drugom da danas opet krenemo, i to u najfensiju mitrovacku teretanu (Eurosport iliti "kod Spanca"). Peder je nekim trikovima dobio mesec dana besplatno i sad ja treba da idem s njim <_<
au, po smitrovakim standardima to ima dasku u zenskom weceu Edited by Hustler
Link to comment
Odradio sam dve serije zgibova po 6 komada i dve serije bencha sa 50kg po 12 ponavljanja. Uopste nije poenta u tezinama (jer sam zgibova mogao 10-ak a na benchu sam mogao navuci sigurno do 80kg) nego sto me je sve bolelo i pucalo dok sam radio, a kasnije sam osetio i malaksalost koja je potrajala par sati.
skim sam ja mislio ruke obarati za bureka... :( :D
Link to comment

Ako je u burek, ne bi me oborio ni Majk Tajson a ne neki Toni Adams. A mitrovacke teretane su sasvim korektne i fino opremljene (ne sve ali uglavnom jesu), s tim sto sam ja pod "fensi" mislio na ekipu koja dolazi tamo, takozvane pozere i fejkere.Okacicu sutra i neku slicicu ako me ne bude mrzelo da fotkam tamo medj' bracom bilderima.

Link to comment

delujes dosta ozbiljnije od kada si zezan za 50kg :Dnije to nista strasno, cak je i okej. takav sada mozes da vezbas sa ostalim drugaricama bez menjanja tezina:P

Edited by Hustler
Link to comment

Tuzan sam, brate, pa sam zato ozbiljan. Prosle srede sam izasao na pice sa jednom devojkom koju znam od leta. Problem je bio sto smo popili po 5 voTaka (ja duplih, doduse) pa smo se posle zurke u Kapani malo ljubili i tako to, da bi onda u nedelju izasli trezni i skontali da od toga nema 'leba i da cemo nastaviti da se druzimo. A stvarno je super devojka, samo sto nije kucka pa me nije privukla (i obrnuto, ja nisam djubre). U ta dva puta sam spicio dve i po hiljade dindzi a za te pare sam mogao kupiti bar ono malo pakovanje proteina, ili dodati jos toliko pa uzeti celu kantu :( Elem, juce odradih taj prvi trening posle duze pauze. Radili smo tzv. kruzni, po jednu vezbu za svaku grupu misica, sa laganeze tezinama i bez forsiranja. Bench sam radio 60x12 u 4 serije, onda lat masinu sa 70kg isto 4 serije, jednorucni pregib bucicama za biceps i vucenje kanapom za istezanje tricepsa, militari pres za ramena i cucanj (sa 60kg) za nogice. Na kraju sam odradio nesto malo trbusnjaka i to je to. Danas isto po jednu za svaku grupu ali sa drugim vezbama, i tako prvu nedelju ili dve, a onda se vracam proverenom programu i jednoj grupi misica dnevno. Drug hoce da mi da skoro celu kantu Nutrabolicsovog IsoBolic proteina ali mi trulo da uzmem bez da mu dam dinara :unsure:

Link to comment
Problem je bio sto smo popili po 5 voTaka (ja duplih, doduse) pa smo se posle zurke u Kapani malo ljubili i tako to, da bi onda u nedelju izasli trezni i skontali da od toga nema 'leba i da cemo nastaviti da se druzimo.
Pa trebalo je i u nedelju da se napijete, ali jos pre sastanka.
Link to comment

e brah,ni proteina, ni picaka, ni para... zivot je tuzna arija :([da ti kaze chicha]nisi crkva da toliko prastas, ko da ces svaku da zenis[/da ti kaze chicha] uzmi te proteine na odlozeno placanje, uradi makar nesto dobro :cry:

Edited by Hustler
Link to comment

Ma imam ja devojku, samo sto se bas i ne volimo pa se moze reci da je to tzv. open relationship (naravno, nisam joj rek'o da sam isao s ovom na pice jer sam tako bio u mogucnosti). Nikad se ranije nisam time bavio ali sam skontao da od princeze u belom BMW-u nema nista pa moram, a i steta bi bila ne iskoristiti potencijal koji posedujem.Proteine sam dobio, i to 10-15 merica Optimuma (+ jos 15-ak sto je meni ostalo od ranije) i oko pola kante IsoBolica. Mislim da cu do leta biti k'o Zan Klod.

Link to comment

'strucne price' sa poslednje strane.... :lol:probacu onda taj blueberry mazzard stavec. vanila je nako, cokolada nikako. problem je sto bi tako nesto morao pazariti u pan sportu, a oni uzimaju po par stotina dinara vise, dok se manje prodavnice drze samo osnovnih ukusa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...