Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

A ja bih, naprotiv, bas obratio paznju na drugaricu :D Jebote, pa ti se igras sa ovim. Na 170 ostalo ti je bar 2 ponavljanja u steku. Imas ti 2 glave vec sad. Svaka cast.

Link to comment

Svaka cast ZliGli=========nego cuo sam pre neki dan odlican haiku u razgovoru dvojice bilderauhvatili me neki kompleksi ovih danasamo teretana, teretana, teretana

Link to comment

Mislio sam da na snimku ne obracate paznju, a ovako ju je nemoguce zanemariti, iako je '78 godiste i udata vec 4 godine... mada je niko koga poznajem nikad nije video s muzem :unsure: Inace, ide uglavnom na aerobik a u teretanu dolazi s vremena na vreme, i izgleda brutalno dobro :Hail: A ima i sestru bliznakinju... aaaaaaa, bolje da stanem ovde :wacko: Inace, ja vijam onu drugu sa snimka (to mi je kao najbolja drugarica) ali je ona pomalo sajko pa nema od tog nista <_< Sto s' tice dizanja, mislim da sam sa ovih 170 mogao i do 8 ponavljanja, uopste mi nije bilo tesko. Problem je samo hvat jer mi sa sundjerima klizi sipka. Imaju u teretani one gurtne ali necu to da stavljam, fazon mi je da radim onako po seljacki, bez pomagala.

Link to comment
Mislio sam da na snimku ne obracate paznju, a ovako ju je nemoguce zanemariti, iako je '78 godiste i udata vec 4 godine... mada je niko koga poznajem nikad nije video s muzem :unsure: Inace, ide uglavnom na aerobik a u teretanu dolazi s vremena na vreme, i izgleda brutalno dobro :Hail: A ima i sestru bliznakinju... aaaaaaa, bolje da stanem ovde :wacko: Inace, ja vijam onu drugu sa snimka (to mi je kao najbolja drugarica) ali je ona pomalo sajko pa nema od tog nista <_< Sto s' tice dizanja, mislim da sam sa ovih 170 mogao i do 8 ponavljanja, uopste mi nije bilo tesko. Problem je samo hvat jer mi sa sundjerima klizi sipka. Imaju u teretani one gurtne ali necu to da stavljam, fazon mi je da radim onako po seljacki, bez pomagala.
najbolje su japanke u prvom delu filma :Hail: i gledam ovaj mrsav i visok a rastura :Hail: najsmesniji su mi oni likovi , hocu reci kratezi sa stomacicima i obrijanih glava koji se znoje po teretanama a ne mogu da potrcekoliko vidim mozes ti obe da vijas i to odjedared Edited by bradilko
Link to comment

Postavio sam ovo na jos jednom forumu i isto su ljudi prvo primetili japanke :D U njima vezbam skoro celo leto, tj. uvek kad je jako sunce, i nisam jedini :unsure:

Link to comment

@hustlerovsene pahuljice su super, pojela sam vec 1kg :). ne mogu da nadjem Pescamar dagnje, odjednom su nestale. da li znas mozda gde ih ima?@zli gli zver sta si se zalio na biceps, ruke i ramena su ti extraaaaaaaa, koliko vidim i grudi :)svaka cast

Link to comment
@hustlerovsene pahuljice su super, pojela sam vec 1kg :). ne mogu da nadjem Pescamar dagnje, odjednom su nestale. da li znas mozda gde ih ima?
E pa drago mi je da sam pomogao :)Ne znam za dagnje jer se tom ishranom bavim svega dva meseca. Krenuo sam od osnova, pa sada polako sirim, citam kuvare, ucim da pripremam hranu, a dagnje su definitivno dobar tip, gracias. Ima odlicnih recepata po netu, jedva cekam da krenem sa ozbiljnijom pripremom hrane.Inace pao sam na ispod 80kg, iako jedem velike kolicine hrane, al naravno da je fazon da u tome da ta hrana nema mnogo kalorija. Sada sam gledao zapis sa regrutacije za vojsku iz 2001. i tamo sam imao 85kg. Znaci posle verovatno vise od 10 godina sam opet ispod 80.Ostavio sam trcanje po strani da se noge malo odmore, a za kardio vozim bajs i dva puta nedeljno idem na treninge boksa u lokalnom klubom. Odlican sport, uglavnom posle treninga na majici nema suvog kvadratnog centimetra Edited by Hustler
Link to comment

Ja sam ga ugasio. Poceo sam nedavno da sljakam kao sekjuriti u Roda marketu i em sto redje idem u teretanu i manje spavam, tamo jedem samo jednom i to neke gluposti tipa 200gr salame (pilecih grudi, doduse) + integralna kifla + neki jogurt sa malo masti i mozda neka cokoladica ili banana... Uglavnom, uzas.Mislim da sam na dobrom putu da se raspadnem i da zadnje dve godine vedzbanja odu kao rukom odnesene. No, videcemo...

Link to comment

mislim da znas i sam kako se to resava. obrok pred posao + konzerva ribe, integralni i salata ili neko meso koje si poneo od kuce u onoj plasticnoj zajebanciji. napravi neki sistem

Link to comment

imali u razredu jednog sto je tako donosio posebne obroke i klopao na odmorimanavezbao sise tako da su mu bradavice zavrsile pod pazuhom

Link to comment
:lol: I ja sam u zadnje vreme navezbao sise ali su mi bradavice jos uvek na mestu :unsure: Biceps nisam merio do jutros i vidim da nema bitnijih promena - desni 40.5cm, levi za 0.5-1cm manji :D Sto se tice ishrane na poslu, za sad je napeto jer imamo po jednu pauzu od pola sata u tih 8 sati. Jedem uvek pre posla, otprilike na pola radnog vremena uzimam pauzu i posle posla opet jedem... Mogu eventualno da ubacim nesto na brzaka, sto se pojede za minut-dva, jer mi je bezveze da 'vatam krivine posto ne radim ni 7 dana (a mogao bi', pogotovo kad "cuvam" gornji sprat gde su Intersport, Modiana i neka parfimerija, i cesto je prazno). Veci problem od ishrane (jer ni do sada nisam jeo kako treba i kad treba) je sto malo spavam i sto cu cesto morati da radim po dve grupe misica na jednom treningu, a to mi bas ne odgovara.Nikad necu postati grejt vajt nindza :( Edited by Zli Gli
Link to comment

Mudro zboris i verovatno ce tako i biti. Jes da sam odradio tek 4 dana ali sam snimio situaciju i pikirao jednu kasirku Ivanu, '84 godiste. Lici na Tanju Boskovic iz mladjih dana (a ja sam se opasno lozio na Tanju) + je dobra devojka. Mislim da je i ona pala od prvog dana, nesto su mi ona i dve sefice Vesne komentarisale o tome kako hoce da me udome... a jos nisu imale priliku da me vide u punom sjaju nego me verovatno dozivljavaju samo kao simpaticnog mrsavka jer mi je shulja velika :DDok se to ne desi, i dalje merim obime sa butikasicama. Ova, recimo, jede samo pice i slicne gluposti i, ako tako nastavi, na dobrom je putu da se fino podgoji. Za sad je vadi samo to sto ima nepunih 20 godina pa se mast jos ne lepi toliko kao nama matorijima... Morati cu da je uzmem pod svoje, nema mi druge <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...