Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Od Marakane do Banjice. Sada je od FON-a na dole, svuda posuta piljevina, u gornjem delu ponegde, gde su mogli da pridju jer ima vise uskih i krivudavih delova, tu je samo utabana klasicna staza. Mada, ja imam naviku da uglavnom trcim kasno uvece, pa saram ulicama po Banjici i Dedinju.
komšija, da li je šuma, pre posipanja piljevine, očišćena od manijaka?
Link to comment
ne mešaj se angry.gifti piljevinom možes samo u brdo da se kamufliraš, provalila bih te
bipo avalskom tornju Edited by Matilda Ivancic
Link to comment
komšija, da li je šuma, pre posipanja piljevine, očišćena od manijaka?
Ma preko dana setaju ljudi sa decom i penzioneri ... najveca "nezgoda" mi je do sada bila kada sam prosle godine naleteo na ekipu pasa lutalica, raspolozenih za sparingovanje. Ali i to samo jednom.
Link to comment
Ma preko dana setaju ljudi sa decom i penzioneri ... najveca "nezgoda" mi je do sada bila kada sam prosle godine naleteo na ekipu pasa lutalica, raspolozenih za sparingovanje. Ali i to samo jednom.
:lol: hvala, znači da kupim velikog psa, ili traku, ili velikog psa....
Link to comment

ns vapi za vakim igralishtem. shtrand, kej. svejedno.iskustvo sa saut bicha: onaki hulkovi krive shipke na plazzi, a prekoputa u izlog gimu prasici se znoje i hidriraju na traci.

Link to comment

Pa dobro, gimnasticari su vec posebna sorta. Kad pocnes da se bacas po strunjacama i razbojima od malih nogu, nema druge nego da postanes neki opasan nindza.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...