Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

Intersenatno i indirektno u vezi sa temom i uzrocima.
Sto samo ukazuje zbog cega Delije mogu da rade ono sto rade, zbog cega ih klub tolerise, podilazi im i ima njihove predstavnike u klupskim organima.
Link to comment

Ovog Velibora sam imao prilike da upoznam. Bio je decko jedne moje drugarice. Ovde mu je pretila robija po raznim osnovama pa je pobegao u Nemacku. Bio je clan jedne od najproblematicnijih huliganskih grupa iz 21. bloka.

Edited by Delija67
Link to comment
KRS ili HRS?@zoki asov: hocemo da pocnemo i o agentima? ili je to za vas topić?
Čemu ovakav komentar? Zar nisu oni podjednaka stoka huliganska, narkomanska i dilerska bez obzira čije znamenje nosili?
Link to comment
@zoki asov: hocemo da pocnemo i o agentima? ili je to za vas topić?
Dranata je u pravu, zaista ne vidim nikakvu potrebu za nekakvom huliganskom patkometrijom. Agenti su mi jos grdji od ovih "tvojih". Velibor se ponasao kao da je jaci od drzave, i to mu je prilicno dugo prolazilo. Ako te je moj komentar na bilo koji nacin uznemirio, izvini.
Link to comment

ne radi se o tome"uros misic jedan je od nas" je nasa bruka i sramota nekako sam vise u fazonu da svako komentarise svoje, daleko bilo da hocu da se bavim "huliganskom patkometrijom"cak ni ne znam ko je taj Velibor, nije da zelim da znam

Link to comment
Ovog Velibora sam imao prilike da upoznam. Bio je decko jedne moje drugarice. Ovde mu je pretila robija po raznim osnovama pa je pobegao u Nemacku. Bio je clan jedne od najproblematicnijih huliganskih grupa iz 21. bloka.
Visok, debeo? Plava duza kosa sa rajfom na glavi? Da li ga zovu xxxx... Edited by 8-walker
↓↓↓↓↓↓
Link to comment

Ocekivano.

Tužilaštvo odustaje od navijačaBeograd -- Tužilaštvo je odustalo od krivičnog gonjenja četvorice navijača Crvene zvezde koji su bili osumnjičeni za vređanje sudije Okružnog suda Velimira Lazovića.Oni su sudiju vređali posle izricanja presude Urošu Mišiću. Sekretar u Drugom opštinskom sudu Nada Đorđević rekla je da će zbog odustanka tužilaštva sud obustaviti postupak protiv navijača Miloša Zimonje, Ivana Rakovića, Predraga Panića i Jasmina Došena, koji su bili osumnjičeni za krivično delo nasilničko ponašanje u grupi.?Zbog vređanja sudije Lazovića pred sudom će odgovarati samo Zvezdin navijač Goran Ćorić, protiv koga je Drugo opštinsko tužilaštvo podnelo sudu optužni predlog, kazala je Đorđevićeva.?On je osumnjičen za krivično delo nasilničko ponašanje za koje je predviđena kazna zatvora do tri godine, a 12. novembra ukinut mu je pritvor, pa je pušten da se u daljem toku postupka brani sa slobode.?Navijači koje je tužilaštvo prestalo da tereti, proveli su više od mesec i po dana u pritvoru zbog opasnosti da bi boravkom na slobodi mogli da utiču na svedoke i tako remete istragu.?Sva petorica uhapšena su 19. septembra zbog sumnje da su posle izricanja presude kojom je Mišić osuđen na 10 godina zatvora zbog pokušaja ubistva pripadnika Žandarmerije Nebojše Trajkovića na utakmici Crvena zvezda - Hajduk iz Kule, 2. decembra prošle godine, uputili sudiji Lazoviću niz uvredljivih komentara.?Tada su se u sudnici čule psovke i povici "sram vas bilo", "koliko ste para dobili za ovo, klošari jedni".?Zimonja, koga je tužilaštvo prestalo da tereti, 5. septembra je osuđen u Drugom opštinskom sudu na godinu i osam meseci zatvora zbog učestvovanju u napadu na žandarma Trajkovića, zajedno sa Slavišom Drakulom, koji je osuđen na godinu dana zatvora.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...