Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

Jedini pristojan odgovor koji mi pada na pamet glasi otprilike: "Napušite se kurca, gospodine Lečiću."
Jbt, kako te nije sramota da psuješ mrtvog premijera kroz nipodaštavanje njegovih najbližih saradnika, koji su se u tako teškom trenutku prihvatili Sizifovog posla, kakav je Srbija... angry.gif
Link to comment

Тражећи правду за Уроша, тражимо правду за себе, за грађанеСкупо ће платити цену своје грешке, непромишљеног потеза, страха због пиштољаkakav idiot, gospode.-it's a fair cop, but society is to blame. ...-All right, we'll arrest them too

Link to comment
Koliko vidim ovde vas je vecina protiv Urosa,i vecina vas kenja,tipa trebo je dobit vise,dobro je proso,po cemu je trebo dobit vise?Odakle pravo zandaru trajkovicu da bude na severnoj tribini?Odakle mu pravo da dodje na severnu tribinu i snima ko pali baklje?To sto je zandar nedaje mu za pravo da bude na tribini,jer ni po jednom zakonu to nije odobrno da zandar bude u civilu na nekoj tribini.Ako je vestak medicine,izjavio da nije postojala namera da mu se stavi baklja u usta,kako jos uvek policija izjavljuje da mu je Uros pokusao da stavi baklju u usta.Neka mi neko kaze kad je zadnji put neki pokusaj ubistva u Srbiji,a ubica osudjen na 10 godina robije? NIkad!Da li je javost upoznata sa svim detaljima sudskog procesa koji negiraju takvi kvalifikaciju takvog sudskog dela?Da li je u ovoj propaloj zemlji zakon isti za sve,napad na zandara i 10 godina robije,a zandar kad tesko povredi 15-godisnjeg decaka prodje nekaznjeno?Ima mali milion stvari koje bi mogao napisati,i trebalo bi mi 2 sata da ih ispisem.Uros jeste nas drugar,brat,rodjak,kolega,nemojte misliti da mi podrzavamo ono sto je on uradio,naprotiv,ali sve sto zelimo je fer sudjenje,da se sve iznese na sto,cinjenice,dokazi itd,jer 10 godina sigurno nije zasluzio.PRAVDA ZA UROSA
odakle pravo kretenima koji sebe zovu navijacima Zvezde i zbog koji se placaju ovolike kazne i koji na svakom koraku brukaju nas tim da budu na severnoj tribini ?sta rade baklje na severnoj tribini kad su zabranjene ?odakle pravo nekom siledziji da se onako izivljava na bilo kojem drugom covjeku ?odakle pravo retardima koji tuku igrace i razbijaju im automibile da sebe nazivaju navijacima i da budu na severnoj tribini ?kao sto vidis moglo bi da se postavi jos 100 slicnih pitanja.I to da li je debil zasluzio 10 godina ili nije - o tome se ne diskutuje na stadionu i direktno steti ZvezduPokenjam se na sve one licemjere koji pjevaju "Zvezda zivot je - Zvezdo volim te" a onda svojim idiotskim ponasanjem stete nasem klubu.A mozda bi trebao da kvotujem Lakija21 iako sam uvijek mislio da on malkice pretjeruje ali izgleda da je covjek 100% u pravu.
Link to comment

I ako se iz tvog posta vidi da ne poznajes ni elementarna pravna nacela kao ni bilo kakve propise niti zakone pokusacu da ti ukazem na to da severna tribina nije,kao ni bilo koja druga u Republici Srbiji, iskljucena i izuzeta od propisa pocev od ustava pa sve do podzakonskih akta.Taj zandar ne samo da je po zakonu imao pravo da bude na severnoj tribini i da snima sta se tamo dogadja vec je u konkretnom slucaju imao i zakonsku osnov da puca kako u Misica tako i u druge napadace,ako ne verujes meni potrazi na netu Zakon o policiji ima tamo neki paragraf ja nisam zapamtio koji je to clan tacno gde kaze da policajac u slucaju napada vise lica na njega ima pravo da upotrebi vatreno oruzije.

Link to comment

Bojan_Delija banovan na mesec dana zbog omalovažavanja i opravdavanja pokušaja ubistva nebulozama i guranja baklje u usta forumašima.

Link to comment
Bojan_Delija banovan na mesec dana zbog omalovažavanja i opravdavanja pokušaja ubistva nebulozama i guranja baklje u usta forumašima.
otkud tebi pravo da dolazis na pdf sport u civilu iapsis coveka samo zato sto je yveydas!?angry.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...