Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

ne znam gde ovo da napišem, ali utisak nedelje mi je Gordan Kičić u emisiji na studiju b, kada je rekao da je članom skupštine FKCZ postao tako što ga je Džaja lično pozvao i pitao ga da li bi voleo da bude na skupštini, a njemu je to bila čast jer ga je, eeeeej, the Džaja zvao. Mislim, ovo je i za onu priču o insajderu, i za priču o cz, ali nekako mislim da su sve te stvari došle na naplatu u ovom slučaju Trajković/Mišić.

Link to comment
  • 3 weeks later...
žalba na presudu Urošu Mišiću20. oktobar 2008. | 19:21 | Izvor: BetaBeograd -- Advokat Borivoje Borović, branilac Uroša Mišića, saopštio da je uložio žalbu Vrgovnom sudu Srbije na presudu kojom je Mišić osuđen na 10 godina zatvora.Borović je u saopštenju dostavljenom agenciji Beta naveo da je presuda nezakonita i da "mora biti ukinuta". Mišić je 19. septembra osuđen na 10 godina zatvora pred Okružnim sudom u Beogradu zbog pokušaja ubistva Trajkovića na fudbalskoj utakmici Crvena zvezda - Hajduk iz Kule, 2. decembra 2007. godine.Sudija Velimir Lazović je u obrazloženju presude naveo da je presuda navijaču adekvatna i poruka da se takvi napadi koji su postali epidemija neće trpeti.
Link to comment

Zanima me samo sta je nezakonito u toj presudi... Do sada je presuda bila preostra, kazna prevelika, a sad postade i kaznjavanje zlocina nezakonito... zanimljivo...

Link to comment
  • 4 weeks later...

samo da oživim ovaj krasni topić. novi apel za humanost osvanuo je na vračarskim zidovima: 'uroše izdrži pa ih opet prži'.

Edited by L'arko
Link to comment
samo da oživim ovaj krasni topić. novi apel za humanost osvanuo je na vračarskim zidovima: 'uroše izdrži pa ih opet prži'.
Vidim da je moj stari kraj i dalje avangarda sto se tice grafita: nekada davno Margita, a danas Uros.
Link to comment

Intersenatno i indirektno u vezi sa temom i uzrocima.

Beograd: Uhapšena grupa dilera19. novembar 2008. | 16:34 | Izvor: B92Beograd -- Beogradska policija je sinoć hapsila A.S. i R.R, državljane Crne Gore i V.V. iz Beograda zbog neovalšćene proizvodnje držanja i prometa opojnih droga.Osumnjičeni su uhapšeni prilikom primopredaje 34 kilograma marihuane za distribuciju na beogradskom tržištu. Tom prilikom uhapšena je još jedna osoba iz Zemuna, a u saradnji sa beogradskom kancelarijom ?Interpola? u švedskoj je uhapšen V.D. vođa navijača Crvene Zvezde, koji je jedan od vođa ove kriminalne grupe.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...