Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jedna od ruskinja koje rade kod mene zivi sa pakistancem. ako imas konkretno pitanje za konkretni kraj, mogu da je pitam (ne pre 22/02). taj pakistanac ima 5 sestara, mozemo te bogato udati ako treba ;) tacnije 5 slobodnih sestara, ove sto je zbrinuo valjda i ne spominje :D
mesto se zove kot addu
Link to comment
ne moram, ali ako je sigurno, naravno da bih isao.bio sam pre 2 meseca u 1 gradu u alziru, na koji je al kaida 2001 izvrsila napad.danas je to sigurno mesto.
Imam ja ovde jednog pakistanca koji je dosao pre mesec dana pa ako treba neko konkretno pitanje salji na PM.Za sada samo znam da je alkohol ilegalan i da konzerva piva kosta 8$P.s. Al Kaida je izvrsila napad i na NYC pa je on danas sigurno mesto.
Link to comment
ocu da idem u Jermeniju ako nista drugo samo da bi imao ova njihova kul slova u pasosu :D
Ма узмеш визу па не одеш. Као што сам ја урадио Белгијанцима пре пет година (не својом вољом :().
Link to comment
mesto se zove kot addu
kaze covek sledece (copy/pastiram SMS):ha ha hait's very close to my hometownvery dirty, small cityvillage,actuallybut reasonable safeyou can add that in pakistan there are 3 large cities, lahore, karachi and islamabadthat village is close to lahoreI'd strongly advise to have at least contact details of some locals in case of trouble or emergency
Link to comment
kaze covek sledece (copy/pastiram SMS):ha ha hait's very close to my hometownvery dirty, small cityvillage,actuallybut reasonable safeyou can add that in pakistan there are 3 large cities, lahore, karachi and islamabadthat village is close to lahoreI'd strongly advise to have at least contact details of some locals in case of trouble or emergency
hvala :) idem poslovno i firmin safety department treba da aminuje odlazak.leti se preko lahore-a, jer je najmirniji i najblizi.
Link to comment

ne znam gde radis, ali ne bi se oslanjao na misljenje i organizaciju kolega iz safety dpts. moje iskustvo je da u tamo rade mentoli. samo jedan primer: ovi iz moje firme su putovali u beograd da me proveravaju pred odlazak u kinu - slucajno sam saznao to, sto im svakako ne ide u prilog + to sto sam srbin ne znaci da imam veze sa beogradom. ziveo sam u sarajevu do 16. godine i od tada mi se gubi svaki trag sa prostora ex_YU. ali valjda ljudi nasli fin povod da se malo provedu za racun firme.u svakom slucaju - sretan put ako ti aminuju odlazak. meni se polako ali sigurno zakuvava po pitanju 2-3 meseca boravka u iranu, pa te ne bi preterano zezao oko tvoje avanture ;)

Link to comment

banecare1 је ли ти радиш за ФСБ? Прво Кина, па Иран :lol: Свака част у сваком случају на путовањима широм света и то колико видим пословно.

Link to comment
Uh, ja bih bas voleo da vidim Teheran...
i meni je to zelja, ali ovo sto ja treba da nadjem ne raste u teheranu (i nije radioaktivno :D), tako da ako projekat krene, teheran je samo na par dana, a dalje provincija.
Link to comment
banecare1 је ли ти радиш за ФСБ? Прво Кина, па Иран :lol: Свака част у сваком случају на путовањима широм света и то колико видим пословно.
ma ja sam u moskvi u sirokom luku zaobilazio zgradu fsb-a i sapatom govorio u tom kraju grada.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...