Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

Što ti ova smeta? Meni je OK, potpuno mi se uklopila u lik hladne otporašice koja ima samo jedan cilj u životu-eliminisati Obzervere. Potpuno te razumem kada se okomiš na malu decu i tinejdžere, ali ovo je odrasla osoba. koja sticajem okolnosti ima "mlade roditelje" :D
Zato sto je dosadni sociopata koja naglo postane dobra osoba jer je u maminim ocima vidjela nesto. Fuck that. Ona je for all intents and purposes TV tinejdzerka, jedino sto je fizicki malo starija.Nego,

zasto Observers nisu de-amberovali Walterovu laboratoriju? Znaju gdje je, znaju [valjda] da im je on prijetnja...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

zasto Observers nisu de-amberovali Walterovu laboratoriju? Znaju gdje je, znaju [valjda] da im je on prijetnja...

To sam isto pomislila, ali sam posle zaključila da možda

nisu bili svesni da ih je Novembar izdao Volteru

Link to comment

Ja proslu odgledah na silu, cisto da se ne gomila. Morao sam da glfdam iz dva puta koliko smara.Ova sezona i tema su krajnje nezanimljive, vratite mi moj FRINGE!

Link to comment

dafuq?! :(dal je moguce da je ubise?kapiram da ce sad piter pokusati da uradi isto sto i otac mu. mada kad bolje razmislim, ta 'paralelni univerzumi' prica vise nema nikakvog smisla...

Link to comment

Fak end šit, ubiše malu :( . Možda malo preuranjeno, ali ne i neočekivano.Ali bio je najs tač sa onim sprejem što slepljuje usta i oči.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ma, marš u pičku materinu!Taman sam mislio da će ova skraćena sezona da lepo i mirno odjavi seriju, da bude fan friendly i u laganom tonu da da epilog, kad ono...potpuna emotivna umešanost, potresanje i drama.

Kad ono Olivija gleda u daljinu i kad Volter kaže "she's gone, Peter". :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...