Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

ma idi... celavac koji se nonstop teleportuje negde, a onda se smori jer ne radi lift pa krene peske :lolol:vidovita crnkinja... i onda vrhunac gluposti. kad se vec odvezala, napravila pozar/dim i navukla onog lika da udje da vidi sta se desava... zar njie bilo lakse da se sakrile iza vrata i drkne ga stanglom po tintari, nego sto je bila proka pronalazac i pravila ono ludilo kako bi ispalila metak direkt u njegovu glavu!!!!!!!! :lolol: vec iskorisceni metak i totalno kriv...

Link to comment

Više ni ne razmišljam o kvalitetu epizode.Ali potpuno sam se izgubila

o kakvom Volteru iz druge realnosti stalno pričaju. Te ovaj nije isti čovek kakav je bio onaj drugi, te to bi znaoi drugi Volter. Tu ne misle na onog što je državni sekretar, al na kog drugog? :unsure: Kada se Piter ponovo materijalizovao, zar se tada nisu neke dve realnosti spojile u jednu i od tadfa imamo samo ove likove, ne nikoga drugog :huh:

Link to comment
Više ni ne razmišljam o kvalitetu epizode.Ali potpuno sam se izgubila

o kakvom Volteru iz druge realnosti stalno pričaju. Te ovaj nije isti čovek kakav je bio onaj drugi, te to bi znaoi drugi Volter. Tu ne misle na onog što je državni sekretar, al na kog drugog? :unsure: Kada se Piter ponovo materijalizovao, zar se tada nisu neke dve realnosti spojile u jednu i od tadfa imamo samo ove likove, ne nikoga drugog :huh:

Mislim da se to vise odnosi na Voltera sa celim mozgom, tj. pre nego sto je deo izvadjen, pa vracen.

Link to comment

Daleko najgora epizoda u seriji. Bilo mi muka od onih Gilijamovština, imao sam osećaj da su se zajebavali pa kao da ubace. Zaplet cele epizode je mogao da stane u 10 minuta. Čim sam video da je Volter na esidu, znao sam da će ovo biti "specijalna" epizoda, kao ona kad su pevali.

Link to comment

Nastavljena je serija užasnih epizoda. Volim da gledam Oliviju i Voltera i Pitera i Astro, ali ovo više nije Frindž. Bolje da su završili četvrtom sezonom, ostali bismo željni, ali bi serija ostala to što je bila. Ovo što smo videli u ovih 10 epizoda moglo je bez problema da stane u tri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...