Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nastavljena je serija užasnih epizoda. Volim da gledam Oliviju i Voltera i Pitera i Astro, ali ovo više nije Frindž. Bolje da su završili četvrtom sezonom, ostali bismo željni, ali bi serija ostala to što je bila. Ovo što smo videli u ovih 10 epizoda moglo je bez problema da stane u tri.
ali neverovatno. na primer ona scena gde kao menjaju kola jer ne mogu da prodju barikade... hiljadita bespotrebna scena u ovoj sezoni.
Link to comment

Konačno sam stigala da odgledam. Šta reći? Sranje nad sranjima. Cela epizoda je nepotrebna, sve je to moglo da bude rečeno za 3 minuta u bilo kojoj epizodi.Glupost br. 1. je sa tim autom na ček pointu, što je Teixeira već rekao.Glupost br.2. Obzerveri, koji prolaze kroz vreme i materiju, čitaju misli, odu sa mesta gde je očigledno važno sedište pobunjenika, gde su našli dokaze protiv izdajnika, i ne ostave ni jednog jedinog čoveka da bar nadgleda ulaz, za slučaj da se pobunjenici vrate.Glupost br 3. Olivija, Piter i Volter, iako su traženi po svim mogućim poternicama, slobodno se šetkaju u pobela dana po centru grada, sa sve dečakom sumnjivog izgleda. :isuse: :isuse: :isuse:Iskreno, jedva čekam da se ovo mučenje završi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Potpuno sam rezignirana. Zar svaka serija mora da se upropasti?Mrzi me da pišem u spojleru, ali mislim da više to nikoga nije ni briga, dakle, odjednom sada Obzerveri potiču iz budućnosti, a dobro se sećam, da je recimo u 3. sezoni, objašnjeno da oni potiču iz pradavne prošlosti i da je njihova egzistencija nevezana za ljudsku.Ima još jedna dupla epizoda i stavljamo tačku na ovo prežvakavanje.Fringe R.I.P., trebalo je skončaš pre dve godine.

Link to comment

Pisci se jesu malo pogubili, to stoji, ali mislim da sve to rade kako na kraju ne bismo imali nikakva otvorena pitanja ili loose ends.edit: ni ja se ne sećam toga iz treće sezone što je Arkadija navela.

Edited by copkillah
Link to comment

Rekla sam da je možda u trećoj sezoni. Nešto sa onim nekim objektima koji su bili eonima zakopani, koji potiču od civilizacije starije od ljudi, tako nešto. Možda grešim, ali meni se čini da je tada rečeno da su Obzerveri iz praistorije.

Edited by Arkadija
Link to comment

Proverio sam na Fringe wiki i dobro se sećam. Prva rečenica:

Observers are evolved humans from the future.
Nekako se rastužim kada pomislim da će sledeće nedelje kraj, baš sam vezan za seriju, uprkos petoj sezoni. Svakako ću je čuvati i gledati ponovo, ali ne petu sezonu. Edited by Lrd
Link to comment

A ona knjiga o Prvim ljudima, koji su na Zemlji od pre dinosaurusa? Koji su imali ogromno znanje i zakopali delove mašine diljem planete, zar to nisu Obzerveri? Tu knjigu su jurilli kroz dve sezone. Naravno, imao ju je onaj bizarni knjižar.

Link to comment

Čitajući sve ovo (kao i svojevremeno za Lost), izgleda da sam previše popustljiv prema serijama koje sam zgotivio. Uopšte ne doživljavam kao neko ozbiljno sranje, nego mi u najgorem slučaju bude "mnjeh". Mislim da ću ceo Frindž morati da odgledam od početka do kraja, pa da vidim koliko ću onda da ga pljujem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...