Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja odgledala.Kao kraj nepotrebne sezone , ove dve epizode uopšte nisu loše.Nedostajaće mi Fringe, baš puno :cry:
Da, užas, bre. :cry:Sat i po vremena se kanim da gledam i ne mogu. Znam da treba, ali ne mogu. Sutra ću da raskinem sa Frindžom, probaću još danas da uživam. Možda odluče da snimaju još. :cry: :cry:
Link to comment

Naterah se konačno da pogledam. Bile su dobre epizode, najbolje u sezoni. Ona poslednja bitka i deo kad Olivija i Piter idu kroz hodnik i napadaju ih Fringe slučajevima je bio previše kul, kao i ubijanje Vidmarka. Na kraju sam i suzu zamalo pustio.tumblr_mgvqtyeyCq1r4xqjbo1_500.giftumblr_mgvqtyeyCq1r4xqjbo2_500.giftumblr_ljhqneyk4B1qd2qbo.gifZbogom, Fringe, zbogom. :cry:Vreme je za napijanje do besvesti, pa da tražim utehu u nekoj drugoj seriji.

Link to comment

Da li vam je nešto ostalo nerazjašnjeno? Ja nisam siguran u kom momentu je Volter nestao, u ovom novom tajmlajnu gde do invazije nije došlo? Inače sam zadovoljan i nedostajaće mi, kao što sam već rekao.

Link to comment
Da li vam je nešto ostalo nerazjašnjeno? Ja nisam siguran u kom momentu je Volter nestao, u ovom novom tajmlajnu gde do invazije nije došlo?
Meni je to uvek nerazjašnjeno. U svakoj sezoni, sem prve, su nešto promenili u tajmlajnu, tako da nikada nisam bila sigurna u kojoj realnosti su bili u nekom momentu, pogotovo posle onih silnih prelazaka tamo vamo i Piterovog nestajanja i ponovnog vaskrsavanja. Ali, na kraju, zar je to uopšte i bitno. :D
Link to comment

Da, tacno... onda je verovatno nestao kao sto je Piter nestao iz prethodnog tajmlajna, a ostali ga se ne secaju ili uopste ne razmisljaju o njemu. Koliko znamo o novm tajmlajnu, moguce je da je Piter i odrastao bez oca, koji je odavno odveden u ludnicu i tamo nestao u nekom trenutku... Ko zna sta je sve resetovano....

Link to comment
Jeste, ali morao je da postoji u ovom finalnom tajmlajnu do nekog momenta. I lala koju Piter na kraju dobija od Voltera je valjda neki znak da je sve u redu.
Pismo i kaseta sa oproštajnim govorom su valjda iz trenutka kada je Volter sastavio master plan i resetovao invaziju. Plan je uspeo, do invazije nije došlo, a od sina se oprostio tom kasetom i onim pismom. Tako sam ja skapirao. Kaseta je potvrđena, a pismo mi je logično.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...