Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

Realno™, stvar koja najvipše meni smeta što se tiče ozbiljnosti je ta što se Olivija javlja na touch screen u rukavicama. Je l' to uopšte moguće?
zajebavash se? :D za sluchaj da ne - na nekim telefonima jeste. a postoje i rukavice za touch screen (ne zajebavam se :D).
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realno™, stvar koja najvipše meni smeta što se tiče ozbiljnosti je ta što se Olivija javlja na touch screen u rukavicama. Je l' to uopšte moguće?
:rolf::ajde: Ja sam čak uspela da pošaljem poruku kucajući u vunenim rukavicama :P
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Ne mogu da useru kao Lost, iz prostog razloga sto Fringe nikad nije bio ni blizu dobar kao Lost.
Lost je u odnosu na fringe golo govance (znam, preterujem malo, ali uvek mi je simpa hejtovati lost :D), a pri tom, Fringe nije ništa posebno, zanimljiv i to je to.Elem, ne znam da li je John Noble dobio neke nagrade za ovo što prikazuje u frindžu, ali čovek jebeno odvaljuje svaki sekund koji je na ekranu. Nem reči, stvarno. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Lost je u odnosu na fringe golo govance (znam, preterujem malo, ali uvek mi je simpa hejtovati lost :D), a pri tom, Fringe nije ništa posebno, zanimljiv i to je to.
Meni je simpaticno kad bilo o Lostu ili o Fringeu u negativnom kontekstu govori neko ko voli Dextera ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...