Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

Meni finalo bilo poluspektakularno. Mislim, bilo je zaista dobro, ali sam nekako ocekivao vise - sta? nemam pojma, jednostavno nisam toliko odusevljen kao vecina ovdje ili kao ukucanka mi.

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

kao jedan od vecih fanova frindza, apsolutno nisam odusevljen........ cak me je bila totalna sramota kod one scene u helikopteru (moraju li JJ-ovi glumci da helikoptiraju™ i iskacu iz istog na kraju jedne od sezona svake svoje serije?!) zbog katastrofalnih lajnova i patetike... i cela fora sa poludelim bellom koji zeli da bude bog novog sveta mi je totalno zaplet iz nekog b horor-triler filma.... a tek onaj happy ending na kraju, skoro kao lost. ocekivao sam ceo cast glumaca da se pojavi i izgrli, sa sve belom pozadinom leprsajuce zavese... jebeni JJ... razmislicu dobro da li cu gledati bilos ta vise sto taj covek napravi...

Link to comment
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......Kakav neverovatan kraj sezone, JE-BO-TE! Možda najbolja epizoda Frindža ikad. Prosto ne mogu da verujem šta je sve stalo u 42 minuta. Kakva ludačka vožnja sa emocijama i događanjima, ne mogu da se opasuljim. Ako ste menstrualna žena kao ja, čuvajte se jer baš vozi. Nisam očekivao da ću u Frindžu videti tri minuta čistog uznemiravanja psihe, brrrrr. Mislim, mogli su ladno i bez blama da završe seriju ovde i ne bi imalo baš ništa da se zameri.Ja neću više ništa danas gledati, kakva ludnica. :D Odo' u šumu.S početka je, nije spojler.qwk0.jpg
Ne razumem. Zaista ne razumem. Prilično predvidivo, kraj patetično presrećan. Po vašem pisanju ovde sam očekivao sve sem toga. Buljson.
Link to comment
kao jedan od vecih fanova frindza, apsolutno nisam odusevljen........ cak me je bila totalna sramota kod one scene u helikopteru (moraju li JJ-ovi glumci da helikoptiraju™ i iskacu iz istog na kraju jedne od sezona svake svoje serije?!) zbog katastrofalnih lajnova i patetike... i cela fora sa poludelim bellom koji zeli da bude bog novog sveta mi je totalno zaplet iz nekog b horor-triler filma.... a tek onaj happy ending na kraju, skoro kao lost. ocekivao sam ceo cast glumaca da se pojavi i izgrli, sa sve belom pozadinom leprsajuce zavese... jebeni JJ... razmislicu dobro da li cu gledati bilos ta vise sto taj covek napravi...
Ne razumem. Zaista ne razumem. Prilično predvidivo, kraj patetično presrećan. Po vašem pisanju ovde sam očekivao sve sem toga. Buljson.
Ljudi, ne znam šta ste očekivali. :) Ceo Frindž je prepakovan postmodernistički SF, retko šta u Frindžu je originalno osim izvođenja. Ono što seriji daje draž, za mene bar, jesu likovi i njihovi međusobni odnosi, usponi i padovi, a toga svega ovde ima pa na kub. Šta ste mislili da ćete dobiti a što vam je Frindž pre davao?
Link to comment
Ljudi, ne znam šta ste očekivali. :) Ceo Frindž je prepakovan postmodernistički SF, retko šta u Frindžu je originalno osim izvođenja. Ono što seriji daje draž, za mene bar, jesu likovi i njihovi međusobni odnosi, usponi i padovi, a toga svega ovde ima pa na kub. Šta ste mislili da ćete dobiti a što vam je Frindž pre davao?
Svaka ti je na mestu.Stvarno ne razumem šta ste očekivali. Ovaj kraj je odličan i mogao je komotno da bude i kraj serije.Pogotovu, što su njihovi međusobni odnosi dobro odrađeni, i meni ne smetaju u praćenju glavne radnje, nego je čine još zabavnijom
Link to comment
Odgledala pola prvog serijala. Meni je serija skroz ok.
Ma, super je serija skroz. Svi je ovde vole, zato su i ova dvojica razočarani, jer vole seriju.Inače, preporučujem ti da ne čitaš topik ako si tek dotle došla jer je prepun spoilera.
Link to comment

ma nemoj bre da se lazemo. poslednja sezona je trash potpuni. poslednja epizoda je vrhunac trasha. ne zelim bre da mi se sci-fi/mistery/thriller serija previse bavi pateticnim ljubavnim odnosima i katastrofalnim triler scenama poput one u helishu. - jao ne znam dal cu moci- ajde olivija, mi verujemo u tebe- jao sta ako ne mogu- ne brini, ja sam tu i volim te :isuse:

Link to comment

slezem utiske, za sad je cetvorka,, mozda ce i da poraste.samo ne mogu da se otmem utisku da je finale snimljeno pre nego sto su znali da ce im dati jos jednu sezonu.ali mi ipak najjaci utisak olivija kako igra wii.

Link to comment
kao jedan od vecih fanova frindza, apsolutno nisam odusevljen........ cak me je bila totalna sramota kod one scene u helikopteru (moraju li JJ-ovi glumci da helikoptiraju™ i iskacu iz istog na kraju jedne od sezona svake svoje serije?!) zbog katastrofalnih lajnova i patetike... i cela fora sa poludelim bellom koji zeli da bude bog novog sveta mi je totalno zaplet iz nekog b horor-triler filma.... a tek onaj happy ending na kraju, skoro kao lost. ocekivao sam ceo cast glumaca da se pojavi i izgrli, sa sve belom pozadinom leprsajuce zavese... jebeni JJ... razmislicu dobro da li cu gledati bilos ta vise sto taj covek napravi...
Aferim. Dobije metak, ali svemoćni korteksifan ima tu isceliteljsku moć da regeneriše i mrtve. Smešno.
Ljudi, ne znam šta ste očekivali. :) Ceo Frindž je prepakovan postmodernistički SF, retko šta u Frindžu je originalno osim izvođenja. Ono što seriji daje draž, za mene bar, jesu likovi i njihovi međusobni odnosi, usponi i padovi, a toga svega ovde ima pa na kub. Šta ste mislili da ćete dobiti a što vam je Frindž pre davao?
Recimo, ja sam mislio da ću dobiti ozbiljniju SF tematiku, samim tim što je u dobroj meri serija vezana za "realno" i naučno ostvarivo. Sada, u raspletu, ispada da imamo korteksifan-komandosa koji je svemoguć i ne može da umre, pride predstavlja nekakav izvor elektromagnetske energije koji napaja uništenje dva univerzuma :lol: :lol: :lol: a da uništenje dva univerzuma podrazumeva automatsko stvaranje novog sa novim zakonima fizike koje "određuju oni koji uništenje prežive" :mellow: i kao da se planete, živi svet i sve ostalo može formirati dok su živi Bel i matori Bišop, pa će oni da to oblikuju kako im se ćefne...Mislim, glupost na kub. Valjda će naredna sezona da izvuče ovaj kraj, tipujem da ide invazija Obzervera, i da se na njih odnosilo ono poslednje upozorenje "Dolaze." koje je Septembar izrekao na samom kraju.P.S. e da, uopšte, cela ova ujdurma oko tajne organizacije i pitanja za koga radi Dejvid Robert Džons je ovim razrešenjem toliko unižena da nemam reči. Baš je nekako ispalo jadno, u rangu C produkcije, sa ljubavlju, verom i mističnom hemikalijom kao odgovorom na sva pitanja... Edited by Filipenko
Link to comment
P.S. e da, uopšte, cela ova ujdurma oko tajne organizacije i pitanja za koga radi Dejvid Robert Džons je ovim razrešenjem toliko unižena da nemam reči. Baš je nekako ispalo jadno, u rangu C produkcije, sa ljubavlju, verom i mističnom hemikalijom kao odgovorom na sva pitanja...
E, to jeste. Četiri sezone, njega nam serviraju kao tamo neki master minde, a ono čovek ispade samo pion, a zaslužio je bolju i spekatakularniju smrt, bar u rangu onih smrti koje je on priredio mnogim likovima u ovoj seriji.
Link to comment

upravo to. lika sprzila radioamaterska antena :lol: :lol: :lol: i uopste cela ova prica, koju je prepricao filipusis, je totalno smesna. nije ni c produkcija. sto rece, ocekivali smo ozbiljnu SF pricu, a ne neunistivu oliviju... da ne pominjem samo kako su lako ginula ostala deca™ koja su bila na kortaksefanu (setimo se tih epizoda gde se pojavljuju ti likovi i umiru za otprilike 5 minuta od pojavljivanja).

Link to comment

Ne kapiram tacno sta je ozbiljna SF prica, meni je svaki SF u startu potpuno neozbiljan :PElem, nije loshe zavrsila sezona, ali nije ni narocito dobro. Mislim, ok je, meni je uglavnom u rangu sa svim ranijim sezonama Fringea. Nisam nikad nesto preozbiljno shvatao seriju, pa me ne moze puno ni razocarati, a ni oduseviti. NEke stvari su mi malo bezveze - bilo je patetike poprilicno, ovaj dio sa ultranegativcem koji je na kraju samo Bellov sajdkik [a u stvari nije ni to] i koji umire uz sumiranje svoje uloge u citavoj konspiraciji - "Zaista ne mogu da vjerujem, ja sam zapravio bio neka sahovska figura koju je Bell pomenuo prije 5 minuta u ionako jeftinoj metafori i sluzio sam samo kao decoy dok je pravi ingeniozni negativac neko koga svi odavno poznajemo, ali smo ga zaboravili jer je crkao prije 3 sezone! Kako sam bio naivan, sto mu gromova!" :isuse:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Realno™, stvar koja najvipše meni smeta što se tiče ozbiljnosti je ta što se Olivija javlja na touch screen u rukavicama. Je l' to uopšte moguće?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...