Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

jeo nešto najbliže rumenku, a pravljeno u kućnoj radinosti. ono smrznuto šumsko voće(il kako se već zove), grčki jogurt i med smućkano u lažnom nutri buletu.

 

kad dođu jagode, uz dodatak malina mislim da će biti to to

Daj recept što si stipsa ! ;-)
Link to comment

Jako su slicni i isti je stos al pitanje da li su kompatibilni.

 

Mislim da sam u uputstvu za ovaj moj video da ne treba led al ako je samo do tupljenja nozeva mislim da za par stotina dinara mogu da se uzmu novi jer se lako skidaju.

Link to comment

ja najtoplije preporucujem nutribulit ili neku kopiju. nije kvaka samo u snazi nego sto su nozevi u poklopcu (evo slike dole) pa se neuporedivo lakse peru od ovih starijih blendera sa nozevima na dnu case. razlika je drasticna. sve gotovo za minut. ja imam nekog nindzu, cuda pravi a opere se za sekund. 

 

nutribullet-rx-reviews.jpg

 

 

600W-900W-Replacement-Extraction-Blade-F

Link to comment

Ja sam zimus za smesne pare uzeo ovo

 

originalslika_-ISKRA-GIRMI-Blender-4-u-1

 

Fenomenalna masina. Pretpostavljam da vec sljaka 20 godina i ne vidim razlog da ne sljaka jos 20. Nekad su se stvari pravile da traju.

 

Posle uzeo neki filipsov veci blender samo zato sto je ovo samo 0.5. Danas vec koristim ozbiljnu masinu zato sto mi je super povoljno naleteo neki multipraktik sa blenderom al opet kazem da ovom iskra/girmi malisi nista ne fali. Mnogo volim taj blendercic.

 

Veliko pitanje. Ja ni pravom nutri bulitu ne bih previse verovao na rec a da ne pricam o kopijama. Kinezi odavno imaju fazon da lepe neke sumanute cifre (naravno bez ikakvog osnova) na proizvode.

 

ovo u roditeljskom domu ima oduvek. Iskra.

Edited by nisam ja
Link to comment

hahaha svi cete vi kod ajvi na lc   :fantom:

 

 

e ne znam,nisam pravila lc sladolede...jesam proslo leto mutila smrznute banane sa malo umucene slatke pavlake,kakaa,ruma i zacina i mislim nista vise od toga..

 

 

ugl ako smuckas slatku pavlaku,krem sir/jogurt,neko voce,med/urme..moze i zreli avokado..zamrznes i bude sladoled..

Edited by ivy
Link to comment

hahaha svi cete vi kod ajvi na lc   :fantom:

 

 

e ne znam,nisam pravila lc sladolede...jesam proslo leto mutila smrznute banane sa malo umucene slatke pavlake,kakaa,ruma i zacina i mislim nista vise od toga..

 

 

ugl ako smuckas slatku pavlaku,krem sir/jogurt,neko voce,med/urme..moze i zreli avokado..zamrznes i bude sladoled..

 

Evo ga polako stiže moje prvo leto na LC, zato i pitam za sladoled. Čim sam počeo (negde u novembru), skontao sam da ću da umrem ako ne budem mogao da njupam neki sladoled na leto :)

Link to comment

pa naposan je u postu koji si kvotovao

 

:isuse:

A pa ne može tako!

Mora to koliko zamrznuto koliko mutiti, jasan opis teksture i kakav okus ima na početku a kakav na kraju ovo ono..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...