Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

jeo nešto najbliže rumenku, a pravljeno u kućnoj radinosti. ono smrznuto šumsko voće(il kako se već zove), grčki jogurt i med smućkano u lažnom nutri buletu.

 

kad dođu jagode, uz dodatak malina mislim da će biti to to

 

 

Odlično i za dzem, provereno. Valja li šta nutri bulet (i pravi i lažni)?

Link to comment

Odlično i za dzem, provereno. Valja li šta nutri bulet (i pravi i lažni)?

ovaj lažni melje ko sam džavo

do kada će, ne znam

Link to comment

jeo nešto najbliže rumenku, a pravljeno u kućnoj radinosti. ono smrznuto šumsko voće(il kako se već zove), grčki jogurt i med smućkano u lažnom nutri buletu.

 

kad dođu jagode, uz dodatak malina mislim da će biti to to

 

 

e umuti u to i jednu-dve smrznute banane,dobije se kremastost a hladnost da ne kazem prava tekstura sladoleda

Link to comment

jeo nešto najbliže rumenku, a pravljeno u kućnoj radinosti. ono smrznuto šumsko voće(il kako se već zove), grčki jogurt i med smućkano u lažnom nutri buletu.

 

kad dođu jagode, uz dodatak malina mislim da će biti to to

Ja pravim sa jagodama, belancem i zutim secerom. Meni je to savrsen sladoled.

 

Jagode su na 250 din i nisu uopste lose. Vec sam ih uzimao par puta, al za sladoled cekam da budu one najbolje i da im padne cena.

 

Mmmm jedva cekam :D

Link to comment

Imam i ja kalupe za te dečije sladolede. Samo da živne pijac. Štos tiče konfekcije. Juče uzo razne. Najviše king čoklit pešn smtn. Bokte al je to preslatko. King je baš smeće. Sećam se da sam kornete uglavnom trošio i to početkom sezona jer brzo se zgadi to.

Link to comment

Ja sam zimus za smesne pare uzeo ovo

 

originalslika_-ISKRA-GIRMI-Blender-4-u-1

 

Fenomenalna masina. Pretpostavljam da vec sljaka 20 godina i ne vidim razlog da ne sljaka jos 20. Nekad su se stvari pravile da traju.

 

Posle uzeo neki filipsov veci blender samo zato sto je ovo samo 0.5. Danas vec koristim ozbiljnu masinu zato sto mi je super povoljno naleteo neki multipraktik sa blenderom al opet kazem da ovom iskra/girmi malisi nista ne fali. Mnogo volim taj blendercic.

 

koliko je jak motor?

 

Veliko pitanje. Ja ni pravom nutri bulitu ne bih previse verovao na rec a da ne pricam o kopijama. Kinezi odavno imaju fazon da lepe neke sumanute cifre (naravno bez ikakvog osnova) na proizvode.

Edited by katamaran
Link to comment

Cini mi se da je isti blender ko na mom multipraktiku (Bosch mcm 4200)

 

MCM4200-2.jpg

 

74558.jpg

 

edit: spustis ga pa moras da ga zarotiras malo da skljocne?

 

na praktiku je jaci motor al mislim da sam u uputstvu nasao da ne moze da drobi led. Kaze valjda da bi otupili nozevi. Ako je isti gornji deo ni ovde ne sme led.

 

edit 2: ako su slucajno kompatibilni delovi ti opusteno mozes da dokupis i ostale stvari za mcm 4200 i pretvoris ga u multipraktik. Mada pretpostavljam da upravo zbog toga i nisu kompatibilni.

 

edit 3: vidim sad da je rucka nesto drugacija tako da definitivno nisu 100% isti.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...