Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

probala sam crnu ovcu,uzela pistac i slanu karamelu i na pocetku je pistac bio iznenadjujuce nesladak ali negde oko sredine cak sasvim sladak..nemam pojma..slana karamela nije slana a mogla bi biti malo vise..onako je vise slaba karamela 

 

ok je,moracu jos jednom probati.

Link to comment

U maksiju pakovanje od 4 sladoleda na štapiću od vanile s bademom i čokoladom oko 180 dinara

Edited by kobni zelaya
Link to comment

jel' su to otvorili lokal i u novom sadu (mislim da je darling pominjala kako treba da je i tamo otvore) ili si bila u bg?

 

 

u Novom Sadu,Jevrejska 4..tamo u sendvicu izmedju onih kafica,lokal nema nikakvu oznaku na izlogu

Link to comment

Evo jedne preporuke za komercijalni sladoled - Rumenko Smoothie Malina.

 

 

 

Pre par dana strpao pola onog malog frižidera u Metrou u kesu, nisam ni gledao šta sam uzeo. Uglavnom, kad sam posle detaljnije posmatrao, primetio sam i ovo, znam da sam pomislio odakle sad da Rumenka prave i sa ukusom maline, i iskreno nisam baš imao neka velika očekivanja; mislim svi koji smo matori znamo kakav je običan Rumenko, ja sam mislio da je ovo isto to, samo sa malinom. Kakva greška!

Edited by Jeremija
Link to comment

Evo jedne preporuke za komercijalni sladoled - Rumenko Smoothie Malina.

 

 

Pre par dana strpao pola onog malog frižidera u Metrou u kesu, nisam ni gledao šta sam uzeo. Uglavnom, kad sam posle detaljnije posmatrao, primetio sam i ovo

 

Ne moraš da se pravdaš što si kupio rumenka, nije to sramota

Link to comment

meni frikom mango smoothie za sad vodi među svim konfekcijskim sladoledima (for the record, ne padam nešto posebno na ove koji to kao nisu)

 

i mocart u bolonji, oduvek

Link to comment

meni frikom mango smoothie za sad vodi među svim konfekcijskim sladoledima (for the record, ne padam nešto posebno na ove koji to kao nisu)

 

i mocart u bolonji, oduvek

 

 

Sad si me baš zaintrigirao(la?), ako je upola dobar kao ovaj Rumenko Smoothie biće super.

 

 

 

Slažem se za komercijalne/konfekcijske sladolede, meni su oni lično svi OK, mada ima jedna vrsta koja mi se ne svidja, sad sam baš gledao u zamrzivaču šta i koliko mi je ostalo, i primetio sam Jagodiće i Dinosauruse, e to sam verovatno slučajno uzeo, jer ta vrsta licenciranih sladoleda (to, Angry Birds, i još par) koji dolaze sa onim stickerima se izgleda svi prave na isti/sličan kalup i stvarno nisu ništa posebno, mada daleko od toga da mi se gade. Ipak, kad se tako ponekad zeznem, onda uzmem, pa odnesem u komšiluku nekom ko ima malji deca...

Edited by Jeremija
Link to comment

dobar je smoothie malina, ali je mango bolji

nezgodno je što mislim da se prodaje samo po uličnim sanducima (makar ga tamo viđam) i ima ga samo u velikom pakovanju

http://www.frikom.rs/rs/proizvodi/sladoledi/vocni-sladoledi/mango-smoothie

to što sam rekla da mi se ne gade konfekcijski sladoledi ne znači ni da mi se sviđaju nešto posebno. svi ovi koje si pobrojao su mi totalno bezveze, a i ostali, bilo frikomovi ili deltini/nestle. možda je prošlo nekoliko leta, a da mi uopšte nije palo na pamet da kupim neki

algidini već mogu da prođu, posebno tvisteri, solero, korneti i magnum od nara - taj mi je bio hit (al plesao je samo jedno leto)

i kri kri veliki rodeo od čokolade, kralj svih industrijskih sladoleda

 

05061611311.png

 

 

Link to comment

kugla u dj-u (sv. markovića preko džade od ribnikara, ugao s mišarskom), dal 50 il 60

 

nije neki umami, no za te pare, više nego ok

 

u pelivanu, valjda 80

Link to comment

kugla u dj-u (sv. markovića preko džade od ribnikara, ugao s mišarskom), dal 50 il 60

 

nije neki umami, no za te pare, više nego ok

 

u pelivanu, valjda 80

Kod njih obavezno cepnem bozu uvek kad sam u blizini!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...