Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

danas nema. sto ne znaci da nece biti... inace, pred ovcom posle podne i uvece svakog dana demonstracije. meni drago. 

 

au. pa što ne uduplaju količine zaboga?

Link to comment

Na Adi su svi sanduci sa sladoledom jednog proizvođača, neki Snowlion. Mislim da je ovo nešto najodvratnije što sam ikada stavio u usta, a zove se sladoledom. I ladno nema da se kupi drugi, za popizdit

 

ovo se ja sreo sa njima sredinom avgusta...

Link to comment

to što swisslion pravi je meni neverovatno, fasciniran sam. ne razumem kako je moguće da su uspeli toliko loš proizvod da naprave.

 

+1

 

Swisslion je inače meni misterija kao firma. Nema šta ne prave, verovatno bi sutra mogli da krenu i sa bojama i lakovima. A čini mi se da ništa ne prodaju.

Link to comment

Nije samo to, nego je eurokrem brend koji se ovde prodaje četrdesetak godina. On je skoro kao čokoladna bananica, teško je to upropastiti.

Aha. Ali se licenca zato izgubi.

Kupi bilo koji proizvod i pročitaj sadržaj

Šećer, min % kakaoa, aroma, aroma i još malo šećera.

Link to comment

onda je to strašno. eurokrem je teško smeće

 

Aha. Ali se licenca zato izgubi.

Kupi bilo koji proizvod i pročitaj sadržaj

Šećer, min % kakaoa, aroma, aroma i još malo šećera.

 

Jesam li ja negde napisao da je u pitanju ne znam kako kvalitetan proizvod?

Link to comment

Jesam li ja negde napisao da je u pitanju ne znam kako kvalitetan proizvod?

Ma ne, nisam ni mislio da jesi. Samo ne da nije ne znam kako kvalitetan nego je gadost kao i većina proizvoda iste. Primarni cilj je napraviti jeftin proizvod a onda još jeftiniji pa još... Jednostavno bruka šta se prodaje.

Link to comment

Isto je toliko bruka kao i za Koka kolu.

Pa i ne. Koka kola je to što je bila i pre, eurokrem nije, isključivo iz razloga zamene osnovnih sastojaka nekvalitetnim, veštačkim... Ali nije bitno ja za tu kompaniju mislim sve najgore, od gazde do proizvoda i teško da promenim mišljenje.

Link to comment

Pa i ne. Koka kola je to što je bila i pre, eurokrem nije, isključivo iz razloga zamene osnovnih sastojaka nekvalitetnim, veštačkim... Ali nije bitno ja za tu kompaniju mislim sve najgore, od gazde do proizvoda i teško da promenim mišljenje.

 

To prvi put čujem da nisu isti sastojci. Imaš neki link, nešto?

 

Mislim, da ne bude da ja nešto branim Swislajon, boli me uvo za njih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...