Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

probala sam crnu ovcu,uzela pistac i slanu karamelu i na pocetku je pistac bio iznenadjujuce nesladak ali negde oko sredine cak sasvim sladak..nemam pojma..slana karamela nije slana a mogla bi biti malo vise..onako je vise slaba karamela 

 

ok je,moracu jos jednom probati.

U Ovci se jede oraje, kakve slane karamele! ;)

Link to comment

Orah u Ovci i dalje izvrstan. Povecali su izbor, nije bilo toliko sladoleda prosle godine, i bilo je i nekih ~ledenih sa leve strane kako se udje, kojih sada nema (nije da mi nedostaju, nego samo primecujem).

 

Orah u Crnoj ovci i dalje blazenstvo. Vidim da su prosirili ponudu, shvatih da sam od sveg do sad jela tri ukusa :lol: - pored oraha jos susam i crnu ribizlu (il tako nesto tamno ljubicasto) koji su takodje bili odlicni. Samo je orah meni bolji od svega pa ne menjam.

 

Ovo ja svrsavam ali znam da je bilo jos forumasa koji su imali iste reci pa nemoj da kazes da ti nismo preporucili ;D

Link to comment

vrlo sam dobro zapamtila orah ali reko za prvu da probam nesto drugo..jer ako prvo probam orah onda ce mi sve ostalo biti slabije..

 

a izes radnju ako im samo jedan ukus valja..ja sam od tolikog hajpa ocekivala da je sve dobro..

Link to comment

od onolko ukusa samo orah valja? :o

 mjok, 

 

orah, pistaci, susam, mak. i, naravno, slana karamela.

 

ja nisam bio neko vreme pa je moguce da su se iskvarili, pistac nikad nije bio sladak a slana karamela je bila sasvim dovoljno slana.

Link to comment

moram priznati da nisam bas pala u nesvest ali ja i nisam neko merilo za sladoled jer nisam ni neki veliki ljubitelj ali svakako cu im dati jos koju sansu

Link to comment

djanduja! kruska, malina, kafa je genijalna, kafa s maskarponeom, neki beli s karamelizovanim orasima. 

sve valja. 

jedino je pitanje sta volis. 

ja pistace ne volim uopste, na primer. ne volim ni karamel, ni slani karamel. 

ali mi je super i da se sto manje ljudi navuce, jer je guzva nepodnosljiva. 

dakle, ajvi, ne moras u crnu ovcu uopste. 

Edited by darling
Link to comment

znam da ću izazvati opšti revolt, ali meni je ovcin sladoled... osrednji™, da ne upotrebim neku težu reč :)

 

 

ni ja nisam pala u nesvest ali,kao sto rekoh dacu im jos koju sansu

 

 

 

darling ni u Novom Sadu? :cry:

Link to comment

ne znam kako je u novom sadu, kod nas su masovne demonstracije u radnji i ispred radnje od 1. maja do 1. oktobra. ljudi, decja kolica, automobili, ne moze da se prodje, a kamoli pridje. 

 

 

mozda je ikar jeo sladoled od osrednjeg™ pa se iznenadio sto je osrednji™  :lolol: 

Edited by darling
Link to comment

brate mili.

 

zeza se zena. :)

 

ima nas kojima je ovca 1tm  vrh i vas kojima nije. to je normalno, posto je sladoled dosta razlicit od konfekcijskog. neko voli, neko ne. neka bleji hiljade ovaca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...