Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Uh da..iskustvo odlaska po sladoled u Ovcu je bas nelepo. I to sam bila poslednji put u aprilu, mogu zamisliti kako je kada je leto i beogradskih 35C. Mogli bi da razmisle o nekom drugom mestu koje je sire i koje dise, prosto ne pase to sto je na ulici, unutra je takodje malo. Verovatno i razmisljaju sada kada su osvojili grad, ali mozda prilika i nema.

 

Sto se tice ukusa, ja ne volim da eskperimentisem mnogo, i uglavnom kada provalim sta mi je najbolje u odredjenom mestu, to iznova uzimam, otud orah kod njih.

Link to comment

U Ovci su tradicionalno neorganizovani na posluživanju i to vidim kao deo imidža (prepisano od poznatog beogradskog prodavca bureka).

Ja recimo, ne volim tu "neorganizovanost" . I to baš zato što mislim da je kod njih to pitanje "prioriteta". Izgleda mi kao da razmišljaju : Šta ima da se time bakćemo, pravimo do jaja sladoled i to je dovoljno...
Link to comment

Ja recimo, ne volim tu "neorganizovanost" . I to baš zato što mislim da je kod njih to pitanje "prioriteta". Izgleda mi kao da razmišljaju : Šta ima da se time bakćemo, pravimo do jaja sladoled i to je dovoljno...

 

Obzirom da sam napisao, verovatno mi je nekada i zasmetalo bar malo - jednostavno se primeti. Šta je razlog, nije mi previše bitno.

Dobar je sladoled, svratim par puta godišnje, a da li će čekanje trajati 3, ili 7 minuta neće sprečiti da uživam. Uostalom, u CO sam, kao pripadnik plebsa imao priliku da na malom prostoru ližem sladoled u društvu Didi Janković.

Edited by Ras
Link to comment

Sto se tice ukusa, ja ne volim da eskperimentisem mnogo

isto, no sam ja još konzervativniji: daj mi čokoladu, event. vanilu i ćozdra... te fensi zafrkancije a la slani sladoled (sic!), ostavljam onima s prefinjenijim nepcem

Link to comment

u CO sam, kao pripadnik plebsa imao priliku da na malom prostoru ližem sladoled u društvu Didi Janković.

to ona što ima lift u kući jer se ne mere penjat uz stepenice u štiklajama?

 

nobles :fantom:

Link to comment

Ja recimo, ne volim tu "neorganizovanost" . I to baš zato što mislim da je kod njih to pitanje "prioriteta". Izgleda mi kao da razmišljaju : Šta ima da se time bakćemo, pravimo do jaja sladoled i to je dovoljno...

podsjetilo me na:

 

MV5BMzExNDg0MDk1M15BMl5BanBnXkFtZTgwNzE1

Link to comment

Tako je, mnogo je "jači" i ima mnogo "puniji" ukus, što nije ni čudo s' obirom da je 60% malina.

 

 

 

Kad smo već kod sladoleda, za sunčanje su oni "vodeni" sladoledi zakon, npr. Calypso sa mojitom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...