Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

 

Edit. Resili da ne uzmemo fiksni. Prethodni nismo nikad ni instalirali... Ne treba nam definitivno.

 

A koristan je. Moj ćalac ima neki najveći SBB paket a telefon koriste kad zovu rodbinu u Kanadi jer imaju ne znam koliko besplatnih minuta prema raznim inostranstvima.

Link to comment

A koristan je. Moj ćalac ima neki najveći SBB paket a telefon koriste kad zovu rodbinu u Kanadi jer imaju ne znam koliko besplatnih minuta prema raznim inostranstvima.

To samo u najjačem paketu je tako... U ostalim se, bogme, plaća...

 

I Hrvatska se plaća bez obzira na paket...

Link to comment

A koristan je. Moj ćalac ima neki najveći SBB paket a telefon koriste kad zovu rodbinu u Kanadi jer imaju ne znam koliko besplatnih minuta prema raznim inostranstvima.

Da imam rodbinu koju zovem telefonom razmišljao bih o tome :) Ovako slicne komunikacije obavljamo na druge načine i fiksni je bespotrebni trošak. Iako daju godinu dana besplatno pa druga godina 400 din mesecno. Ako se nesto promeni, kapiram da caskom mogu da ga uvedem.

Link to comment

To samo u najjačem paketu je tako... U ostalim se, bogme, plaća...

 

I Hrvatska se plaća bez obzira na paket...

Valjda u svakom imas odredjen broj minuta. Ja u trio extra gold imam vise minuta nego sto mogu da potrosim.

 

Otkad sam uzeo njihov telefon placam samo pozivanje mobilnih

 

Sto se tice interneta sbb definitivno rula

 

edit: u mom paketu 1500 za domaci saobracaj + 200 minuta za prvu zonu

 

edit 2: u extra gold i u gold premium ima tih 1700 minuta

 

http://sbb.rs/paketi/paketi

 

edit 3: Izgleda da je poskupeo paket nekih 200-300 kinti al ja i dalje placam 4000 jer su takvi bili uslovi u trenutku sklapanja poslednjeg ugovora.

Edited by katamaran
Link to comment

Valjda u svakom imas odredjen broj minuta. Ja u trio extra gold imam vise minuta nego sto mogu da potrosim.

 

Otkad sam uzeo njihov telefon placam samo pozivanje mobilnih

 

Sto se tice interneta sbb definitivno rula

Govorim o inostranstvu... Naravno da za zemlju Stradiju imaš beslatne...

 

Možda nije samo u najjačem, možda je i u jednom ispod, ali je onda manje minuta, mrzi me da sad proveravam...

Link to comment

Valjda u svakom paketu ima tih 200 za inostranstvo. Zackoljica je sto u jeftinijim paketima nema onih 1500 pa se tih 200 skrcka za domaci saobracaj.

 

Mislim da mogu prilicno jeftino da se dokupe minuti za pozivanje inostranstva

 

edit: 390 kinti za 100 minuta po evropi

390 kinti za 200 minuta sa nordijskim zemljama

390 kinti za 300 minuta sa prekookeanskim zemljama

 

edit 2: Jel su to sad i fiksni i mobilni telefoni iz UK u prvoj grupi? Cini mi se da mobilni nisu bili.

 

edit 3: ipak ne

 

http://sbb.rs/Telefonija/Jeftini-telefonski-pozivi#tab=tab-11879-2

Edited by katamaran
Link to comment

I prva zona inostranstva ide u besplatnih 200 minuta ka fiksnim mrežama kod nas...

Tako je kad imas samo tih 200. Kad imas 1500+200 ako slucajno prvo potrosis onih 1500 posle pocne da krcka i dodatnih 200 za lokalni saobracaj ako ih nisi vec potrosio.

Link to comment
  • 1 month later...
Od 15. marta kreće nov raspored kanala naše D3 digitalne televizije. Jednostavnije i lakše upravljajte tv kanalima jer od sada:

✔ kanali počinju od broja 1

✔ svi HD i SD kanali će biti deo jedinstvene liste podeljene po kategorijama: domaći, regionalni, filmski, sportski, dečiji, itd.

✔ svi gledaju samo u HD-u: SK1, SK2, SK3, SK GOLF, N1, History, FTV i 24kitchen.

Da biste se upoznali sa novim rasporedom otvaramo i dodatne kanale od 15. do 31. marta. Nov raspored možete da preuzmete odmah sa linka http://sbb.rs/televizija/tv-kanali

 

:Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...