Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

Ne preporucujem ugovornu obavezu dok ne probas kkako radi al samo da prijavim da sam i ja progledao kad sam sibnuo prokleti adsl i presao na sbb

 

5725984956.png

 

sad nesto seruckaju sa guranjem pojedinih korisnika iza NAT-a i nadam se da ce odustati od toga. Jednog dana kad se predje na onaj andrak (strucni izraz :) ) sto ima daleko vise adresa (ipv6 valjda) sigurno hoce

Guraju sve na NAT , pa koliko stignu...
Link to comment

Mislim da ce SBB medju prvima. Tu je valjda najveci problem oprema korisnika a mislim da je dobar deo njihove opreme vec ipv6 ready.

 

Ja imam epc3925 i mislim da on moze ipv6. Vec duze vreme daju epc 3928 ako se ne varam.

 

edit: pod router mode pise ipv4. Cini mi se da sam negde video da se pominje ipv6 vezano za ovaj ruter.

 

edit 2: ovaj je u Irskoj sa tim ruterom krenuo u svetlu buducnost. Po svemu sudeci ne preterano uspesno :)

 

http://www.boards.ie/ttfthread/2057469506

Edited by katamaran
Link to comment
  • 1 month later...

Prebacili mi danas Telekomov fiksni broj na SBB, odmah se javio problem - ne mogu da vaspostavim signal.

Zvao operatera, kažu mi da je sa linijom sve ok i da treba da bodem žabicu u ulaz pored napojnog kabla na modemu.

Uradio tako i jopet ništa. Probao dva telefona i ništa.

Dva puta ništa jednako je ništa.

Ima neko ideju, šta činiti?

Edited by Reaktor
Link to comment

ok radi telefon i definitivno se isplati kad se uzme u paketu. Moram konacno da vidim da li mogu da iskljucim budalastinu da prekida posle cetvrtog-petog zvona uz poruku da pretplatnik nije dostupan.

 

edit: iskljucio sam govornu postu pa ce sad valjda da zvoni dok se ne istope boje

Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...

Da li je to SBB izbacio HRT sa analognih kanala?

Na tv na kome gledam digitalne kanale još uvek imam oba HRTa, ali na kompu, preko tv kartice, umesto hrt2 je AMC, a umesto hrt1 NOVA.

Link to comment

ok radi telefon i definitivno se isplati kad se uzme u paketu. 

joj, ne znam - uzeh pre dosta vremena, no, fiksnim pričam s tipa 2 osobe, a sve ostalo me zovu za promocije, i slične budalaštine

 

nije to strašno, recimo 400/500 rsd mesečno, al 99% telefonske komunikacije mi ide preko mobilnog koji naravno takođe plaćam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...