Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

Od 15.dec do 15.jan možete otklučati HBO kanale for free. Al naravno na sajtu ne radi ta opcija pa morate zvati korisnički servis 19900

Kako bre, sad sam cisto probe radi aktivirao promociju, ogromno zeleno dugme pise nesto "aktiviraj promociju", a onda poveliki message box, sa pitanjem da li si siguran. Ne mogu da uradim screenshot, jer mi vise ne nudi, ali mi na sekciji televizija stoji da je HBO PROMO aktiviran do 15.1.2017.

Link to comment

I meni isto proslo bez problema.

 

Ne kapiram sto jednostavno nisu pustili nego stavili tu zajebanciju sa aktivacijom. Mozda da promovisu sistem da sa par klikova mozes do dodatnih sadrzaja.

 

nadam se da amc hd nece u neki paket (tacnije u neki paket koji nemam :) )

 

hd catchup  :wub:   Valjda prvi posle hbo

 

Mozda su zato i stradali HRT-ovi da se oslobodi bandwith

Edited by katamaran
Link to comment

Kako bre, sad sam cisto probe radi aktivirao promociju, ogromno zeleno dugme pise nesto "aktiviraj promociju", a onda poveliki message box, sa pitanjem da li si siguran. Ne mogu da uradim screenshot, jer mi vise ne nudi, ali mi na sekciji televizija stoji da je HBO PROMO aktiviran do 15.1.2017.

mene preusmeravao na neku levu stranicu :?

Link to comment

Proveri, malo je mutav, ne daje obavestenje, koliko se secam vrati na pocetnu stranicu koja vise nema obavestenje o ovom HBO PROMO, zato izgleda drugacije.

 

Ne vezano za ovo, ali velika zamerka za sajt. Na putu sam, potrosio sam UNIFI limit, prebacio me je na manju brzinu na kojoj sam jedva uspeo da dokupim jos saobracaja. Stranice su im tako krcate grafikom da su neupotrebljive pri malim brzinama prenosa.

Link to comment
Ne kapiram sto jednostavno nisu pustili nego stavili tu zajebanciju sa aktivacijom. Mozda da promovisu sistem da sa par klikova mozes do dodatnih sadrzaja.

U HBO-u ne gledaju blagonaklono ka poklanjanju otkljucanih kanala za praznike, pa su u SBB-u nasli nacina da zadovolje i njih i mnoge korisnike koji su pitali za HBO.

Link to comment

Ja sam sam odradio al je bilo malo konfuzno. Koliko se secam ne bira se "promocija" nego valjda redovno ko sbb korisnik.

 

Ako hoces da gledas preko tv-a moras da prepises pin iz naloga. Mene iz nekog razloga smara da to radim svaki dan al hbo go sljaka

 

Jeste, to je 

 

Svasta :) Sad kao ovi iz HBO ne znaju da i dalje besplatno al je silno drugacije ako sam moras da kliknes 2x

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

Oterao me napokon Orion u SBB posle 16 godina saradnje. Na gajbi sam od dialupa bio kod njih. Ali prelaskom sa ADSL na wifi sam pojeo veliko govno. Vrhunac je sto tri prethodna dana nema interneta, a debili ne znaju i dalje da kazu kad ce srediti tu baznu stanicu (inace, to je bazna stanica Zeleni venac - jebeni centar jebenog glavnog grada im ne radi 3 cela dana, i to traje i dalje...)

 

Ako SBB bude zezao okrivicu PPP jer sam ovde video pohvale za kablovski njihov :) Doduše, to je bilo ranije, kapiram da je i dalje isto.

 

A presao sam i na veci TV paket. Odnosno dali mi da nemam obavezu plaćanja jednog dodatnog paketa (to sam imao do sada kao obavezu jer mi je besplatna funkcija 72h unazad i sl.) Pa sam na ustrb te ustede od 500 din uzeo taj veci paket za TV i brzi net. Razlika je u vecem broju HD kanala, dodavanju SK svih kanala, par dobrih muzičkih i naucnih kanala. Mislim da je to u zbiru bolje nego sam HBO. A uvek mogu da uzmem koji mesec HBO ako se pozelim :)

 

Edit. Resili da ne uzmemo fiksni. Prethodni nismo nikad ni instalirali... Ne treba nam definitivno.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...