Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

nisam skontao ovaj detalj, Miletova zena ili Slobina ?

 

MediaWorks je valjda bio stozer Oriona, njima su pripajani ostali... i glavni su valjda iz MW

slobina

ma mw je i osnovan kao pocetak tog projekta, vremenom su u orionu i ostali samo familija i najblizi krug, ogromna vecina iz sezama je zapalila jos odavno, najpre naravno oni najstrucniji, a onda redom

Link to comment

Nemam 2 uredjaja (modem i ruter). Imam samo epc3925

 

 

to ti je ruter

i on svakom tvom kucnom uredjaju dodeljuje razlicitu adresu koja u tvom slucaju pocinje sa 192 to je tvoja lokalna mreza, javna adresa (ona druga) je ista na svakom uredjaju 

 

 

Nije ruter, nego all in one uređaj.

 

Dodeljuje adrese jer su takva default podešavanja, a ne mora da dodeljuje. Možeš da isključiš DHCP i konfigurišeš ručno svaki NIC u mreži.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Smeta jer kad sam ih pre par godina zvao, nisu hteli.

Sada mi lično ne trebaju, ali svakako bolje da ima konkurencije .

Smeta mi i što lh je novi predšjednik doveo za nekakve beneficije, a iz prethodno navedenog, siguran sam da nece imati više od 10%klijenata.

I najbitnije, rade na divlje, bez saglasnosti stanara, osim predšjednika i možda zamenika.

Edited by El Guapo
Link to comment

Imao sam u zgradi Postu KDS tzv. Postanet... cim se pojavio sbb i istekao mi ugovor sa Postom, odmah sam se prebacio i progledao. Linkovi za sport su lako dostupni, ostalo je prakticno isto, samo sto je slika mnogo bolja u odnosu na Postu. Net je druga dimenzija, bukvalno (nisam imao Postin, ali njihova ponuda je smehotresna).

 

Ako ti zaista ulaze u zgradu, na tvom mestu bi ih uzeo na keca.

Link to comment

Ne preporucujem ugovornu obavezu dok ne probas kkako radi al samo da prijavim da sam i ja progledao kad sam sibnuo prokleti adsl i presao na sbb

 

5725984956.png

 

sad nesto seruckaju sa guranjem pojedinih korisnika iza NAT-a i nadam se da ce odustati  od toga. Jednog dana kad se predje na onaj andrak (strucni izraz :) ) sto ima daleko vise  adresa (ipv6 valjda) sigurno hoce

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...