Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

22 minutes ago, nisam ja said:

uh, 60 soma. 

jedino da izađem na raskrsnicu svako jutro i prodam 50 kafa. 

Trideset sam platio.50% popust.Ne verujem da bih platio puno cifru.Plus kred.kartica pa na otplatu.

Edited by askeladden
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, nenad said:

evo ja cu. vrhunska kafa, vredi svake pare, uzni, neces pogresiti.

 

3 hours ago, beta kentauri said:

kupi i uživaj u kafi 


:fantom:

 

uzo, pijem

vrh je

  • +1 1
Link to comment

Mi smo nabavili jedan aparat za kafu, u fazonu da imamo nesto za kafedzije kada nam dodju u posetu - prvenstveno za moje roditelje - i ispao je pun pogodak (pogotovo sto ga nismo platili :D ). Svi koji su pili tu kafu su bili jako zadovoljni. Lepo je sto su te filter kesice (zovu se "pads", vi se bolje u to razumete) u koje je spakovana kafa i bio-razgradive, i ima ih u vise varijanti kao i vise jacina.

 

Philips Senseo je serija, ovo je neka bas stara, verovatno od prvih :D Super je sto ima istovremeno i varijantu za dve solje (stavi se dublji taj neki gedzet u koji idu onda dve kesice), ne moraju da budu ove male vec i neke standardne.

 

Philips-Senseo-HD7810.jpg

Ovde kostaju oko 50 evra, nemam predstavu da li je to mnogo ili malo.

Link to comment
Mi smo nabavili jedan aparat za kafu, u fazonu da imamo nesto za kafedzije kada nam dodju u posetu - prvenstveno za moje roditelje - i ispao je pun pogodak (pogotovo sto ga nismo platili [emoji3] ). Svi koji su pili tu kafu su bili jako zadovoljni. Lepo je sto su te filter kesice (zovu se "pads", vi se bolje u to razumete) u koje je spakovana kafa i bio-razgradive, i ima ih u vise varijanti kao i vise jacina.
 
Philips Senseo je serija, ovo je neka bas stara, verovatno od prvih [emoji3] Super je sto ima istovremeno i varijantu za dve solje (stavi se dublji taj neki gedzet u koji idu onda dve kesice), ne moraju da budu ove male vec i neke standardne.
 
Philips-Senseo-HD7810.jpg
Ovde kostaju oko 50 evra, nemam predstavu da li je to mnogo ili malo.
"Cialde", ne nalazim dobar prevod. To su sasvim dobre kafe i budu 50% do duplo jeftinije pa čak i upakovane u monodoze što čuva aromu. Više se forsiraju ove hermetičke kapsule zbog te kremaste pene i mirisa koji naglo izbija kao neki italijanski šmek. Nestle je tu mnogo zaradio. Ukus se ne razlikuje baš mnogo ako se gleda isti nivo kafe i mašine, detalji su tu odlučujući (čitaj: reklama)

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

 


:fantom:

 

uzo, pijem

vrh je

 

ako ti ne smeta jaka kafa, uzmi napoli (crvena), bez konkurencije najbolja kafa trenutno. i da, imaju i drugi proizvodjaci kapsule, ali to ipak ne moze da se poredi.

  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, nenad said:

 

ako ti ne smeta jaka kafa, uzmi napoli (crvena), bez konkurencije najbolja kafa trenutno. i da, imaju i drugi proizvodjaci kapsule, ali to ipak ne moze da se poredi.

I meni su Napoli kapsule omiljene, od 5-6 koje sam probao. Al kod mene su Napoli kapsule uvek braon :D tripujem da je jednom bila plava. 

Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

I meni su Napoli kapsule omiljene, od 5-6 koje sam probao. Al kod mene su Napoli kapsule uvek braon :D tripujem da je jednom bila plava. 

 

ovde su vazda bile crvene, plava (bordo) je palermo, tj kazaar. 

Link to comment

delta siti, nespresso, model essenza mini(samo kafa,nema pipu za mleko), 11990 dinarjev


658-E4-B85-AC1-E-4374-B95-C-FDD6-B21723-

 

 

ja zadovoljan, nema nikakvog smeća, gospodski, a kafa kao u kafić

 

to mi treba

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

delta siti, nespresso, model essenza mini(samo kafa,nema pipu za mleko), 11990 dinarjev


658-E4-B85-AC1-E-4374-B95-C-FDD6-B21723-

 

 

ja zadovoljan, nema nikakvog smeća, gospodski, a kafa kao u kafić

 

to mi treba

 

MrBeanMini-0.jpg.5d7e7618003e01ab0b3596139f1269dc.jpg

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...