Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

12 hours ago, Ravanelli said:

Ovde de ja pijem lik ne sluzi i jos se nadrka kad neko naruci s ladnim mlekom. Par ljudi vise nece da se vide sa mnom na tom mestu zbog ne stavljanja ladnog mleka :lol:

 

da, to sam ja. imala sam par situacija kad se u kafani tripuju da bolje od mene znaju kakvu kafu volim da pijem. u kofein, na primer, ne ulazim. 

 

bez mleka espres uz tortu/kolac, inace hladno. pila bih s toplim, al ne podnosim penu od mleka. dok ja objasnim da necu brkove, prodje voz, hladno je kompromis.  

Link to comment

Uz Bialetti moka sokocalo kupio  i konzervu njihove brendirane  kafe Roma inteso - moje licno misljenje odlicna,prvo sam je srknuo kod njih u radnji pa tek onda pazario.Za sad kod nas testirane pijacne cigle lavazza rossa(crvena),i lavazza crema e gusto (plavo crvena).Ova poslednja korektna.Rškam dalje razne cigle “sivu” sam u startu zaobisao.Ps po savetu iz prodavnice drzim ovu mlevenu kafu u frizideru jer se tako najbolje cuva aroma.

Edited by ZeeGerman
Link to comment
Uz Bialetti moka sokocalo kupio  i konzervu njihove brendirane  kafe Roma inteso - moje licno misljenje odlicna,prvo sam je srknuo kod njih u radnji pa tek onda pazario.Za sad kod nas testirane pijacne cigle lavazza rossa(crvena),i lavazza crema e gusto (plavo crvena).Ova poslednja korektna.Rškam dalje razne cigle “sivu” sam u startu zaobisao.Ps po savetu iz prodavnice drzim ovu mlevenu kafu u frizideru jer se tako najbolje cuva aroma.
Ti nisi i Srbiji?
A da kafa u frižideru čuva aromu, jer ne oslobađa kroz "ulje"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Ti nisi i Srbiji?

Jesam a ovo sam kupio u Rimu krajem novembra slučajno naletevši na Bialetti prodavnicu u ulici Largo Chigi, 5.Kod nas ove lavazza cigle.

Link to comment
  • 2 months later...
26 minutes ago, morgana said:

Komplet 2x250 g Lavazza Crema e Gusto plus dvošoljni moka pot u Idei 2100 dinara

super cena, ovde je samo funta bolje kafe u pecenjari $16

 

Link to comment

Ko to kupuje u radnjama kad na pijacama ima (dobro sad nema) 1kg za 1400-1500 din

 

A ima i da se poruči pa ti donesu kući po malo većoj ceni.

 

A ova pakovanja od 250gr su mislim 350din

Edited by Luther
Link to comment
jel? vrh, nisam nikad trazila kafu na pijaci.
 
Eeee bre...
Na izlazu iz pijace ka bloku 45 prvi kiosk sa desne strane, ima ih još...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...