Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

glavni fazon je tu kod te makinete da kad kuvate ne sme ni slucajno da vri ova kafa sto dodje gore, najbolje je odliti 'prvijenac' tj prvu kafu u soljicu pa onda cekati novu manju kolicinu, opet ne dozvoliti da vri gore.tako produziti do konvergencije procesa i ima da jebe kevu.

Link to comment
ja naspem malo nes kafe u solju, pravo iz teglice, bez kasicice, prelijem vrucom vodom i hladnim mlekom, meni dobro.
sledeci nek se javi neko s onim 3in1 instant kesicama, pliz! nek dotaknemo dno dzezve, samo tako mozemo krenuti napred ka evropi :D
Link to comment

heh, ja sam prosle godine samo tu 3in1 i pila.sad sam na aleksija receptu [1 kasika nes-a, dve secera, vrela voda i malo mleka] i jednom dnevno turska, al da kuva neko drugi [keva].

Link to comment

ajd da se ispovedim:tursku ne volim i smeta mi, espresso najvise volim ali ga nema uvek, na poslu najcesce pijem neku douwe-egbert iz kontejnera. kad odem u Starbucks pijem latte, filter-kafa im je uzasna, ubedljivo najbolju kafu ima lanac Peets ali ih nema puno po US.

Link to comment
sledeci nek se javi neko s onim 3in1 instant kesicama, pliz! nek dotaknemo dno dzezve, samo tako mozemo krenuti napred ka evropi :D
ako zavisi od mog (ne)interesovanja za kafu, racunaj da su evropske integracije zavrsena stvar :)
Link to comment
Starbucks.. filter-kafa im je uzasna...
Ma, rkneš shotić-dva espressa u to i "kafa" postaje progutabilna.I ja kupih skoro sofisticirano sokoćalo za kuvanje kafe:Slika095.jpgMetalac Gornji Milanovac, vata litar ipo, ih!
Link to comment
ako zavisi od mog (ne)interesovanja za kafu, racunaj da su evropske integracije zavrsena stvar :)
ne potcenjuj svoj input, anti-kafeinski lobi je uz masone jedan od jacih igraca.to nisi od mene cula -_-
Link to comment
Ma, rkneš shotić-dva espressa u to i "kafa" postaje progutabilna.
eto slucajnosti, bas danas imala doticnu transakciju. par puta ponovila da ocu 1 extra, pa da potvrdim jos koji put i slikovito docaramrekoh ne 1 nego 2. pa mi momce kaze a ne ne, lose to racuNjas, ako je grande onda bude 4+1.na onaj lavor razlika je stvarno bila...drasticna.
Metalac Gornji Milanovac, vata litar ipo, ih!
bra'o!
Link to comment
Metalac Gornji Milanovac, vata litar ipo, ih!
Imaju i oni fensi potencijala ... najnovija kolekcija, Karim Rashid for Metalac ^_^ Karim%20Rashid.jpgKarim%20Rashid4.jpgp.s. morace i dzezvu da uradi, kad-tad :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...