Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

upravo degustiram iz turske donetu kurukahveci mehmet efendi sitno mlevenu kafu. iz dzezve naravno. to je to, nema bolje.
Ta je sjajna.Izvozi se na veliko.Ima je kod mog Turcina u Bristolu.
Link to comment

pijem kenijsku instank kafu. nista posebno. donela koleginica iz humanitarne akcije spasavanja dece po africi. dormans_100_3.jpg

koga je sve zaposljavam. za dobar profit treba da si sebican i greedy, a kod mene sve neki humanitarci i dobre duse angry.gif

Link to comment
banatjanine, si probao Mehmet Efendiju i koji je tvoj sud?
odlična! s tim da sam je kuvao onako, umućenu u hladnu vodu. pokušao juče i standardno, da je umešam kad voda provri i to nije to. s tim da je razvlačim, slabo pijem kafu u poslednjih mesec dana, od kad sam se zakino za duvan. uzeo ovakvo 100gramsko pakovanje da probam, sledeći odlazak u Skoplje će biti ona limenka. inače tamo je 100 denara 100 grama, što izađe oko 180 dinara.
Link to comment
odlična! s tim da sam je kuvao onako, umućenu u hladnu vodu. pokušao juče i standardno, da je umešam kad voda provri i to nije to. s tim da je razvlačim, slabo pijem kafu u poslednjih mesec dana, od kad sam se zakino za duvan. uzeo ovakvo 100gramsko pakovanje da probam, sledeći odlazak u Skoplje će biti ona limenka. inače tamo je 100 denara 100 grama, što izađe oko 180 dinara.
meni veličina džezve ne dozvoljava da mešam u hladnoj vodi, već moram da odlijem pola ključale vode pa da promešam i zapečem. nego, nisam imao predstavu da ima u Skopju :huh::Hail: moraću da angažujem nekog za šverc čim bude išao, par konzervi da se obezbedim bar za mesec dana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...