Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

nije cudo sto Dzordz Klunija zenske ne fermaju tri posto. mmmm :wub:f_NESPRESSOm_b7d828b.jpgmasino, moja si.
bah, sinteticka, ultraprocesirana kafa iz plasticnih casica, to cak ni ne podseca na pravi espresso
Link to comment
bah, sinteticka, ultraprocesirana kafa iz plasticnih casica, to cak ni ne podseca na pravi espresso
ukus je odlican, bolji nego Illy, Lamborghini ili Segafredo, koje su uzasno precenjene. druge, ovde ne mogu da nadjem. a i kultura espressa u Spaniji ne postoji.
Link to comment
jebga, ja mislio ti nesto znas o espressu. nikad iz tog cuda, kajmakliespress izatji netje.
e jebiga ako oces da se isprsis za $700 moze se naci prava makina.ova makineta za $5 pravi 10 puta bolji napitak od tog tvog fancy krsha sa plasticnim casicama, tu nema dvojbe.
Link to comment
e jebiga ako oces da se isprsis za $700 moze se naci prava makina.
fala ti ko sestri, talijanske makine su i do 2000 evrica. mogao bih da probam zamenu za auto.
ova makineta za $5 pravi 10 puta bolji napitak od tog tvog fancy krsha sa plasticnim casicama, tu nema dvojbe.
jos da nisam probao, pa i da posumnjam. da si blizi, pa da organizujemo pijenje zavezanih ociju. izgubio bi garant.mici, bre, tog varburga s love topica ^_^
Link to comment
fala ti ko sestri, talijanske makine su i do 2000 evrica. mogao bih da probam zamenu za auto.jos da nisam probao, pa i da posumnjam. da si blizi, pa da organizujemo pijenje zavezanih ociju. izgubio bi garant.mici, bre, tog varburga s love topica ^_^
bre, Laki, mora da se salis, ko je ikada probao kafu iz tih kapsula zna da se ta fejkovina prepoznaje jos po mirisu. sad bi ti da ucis pola Italije sta je dobro.
Link to comment
talijanska dzezva je zakon. jedino sto moze da prismrdi pravim, velikim makinama od par soma evara.
dve potpuno suprotne stvari, koje prave kafe ni pribliznog ukusa.
ovu nessrecu ne bih komentarisao, da se ne ljuti lancia :P
ma, mozes :) kako ste navalili, pogotovo 3оржињо, ima da stedim ipak za pravu talijanku.btw, espresso iz kapsula je odlicnog ukusa (dosadan sam, znam) a moze da se toci i u pravu solju a nesamo u plasticne case, aman zaman...
Link to comment
e jebiga ako oces da se isprsis za $700 moze se naci prava makina.ova makineta za $5 pravi 10 puta bolji napitak od tog tvog fancy krsha sa plasticnim casicama, tu nema dvojbe.
Zorge,vec godinama kuvam esrpeso samo u takvu skalameriju ( kao sto je tvoja na slici).Imala sam i neke mashine, al se brzo kvare / a nisu bile nash jeftine/.Meni je ovonajprakticnije ( ima ih i od malo kao lepsheg pleha-ono rostfrei, ali je sistem kuvanjai ukus kafe isti.Meni su ti loncici zakon. Kao i za tursku dzezve. Edited by Teja
Link to comment
dve potpuno suprotne stvari, koje prave kafe ni pribliznog ukusa.ma, mozes :) kako ste navalili, pogotovo 3оржињо, ima da stedim ipak za pravu talijanku.btw, espresso iz kapsula je odlicnog ukusa (dosadan sam, znam) a moze da se toci i u pravu solju a nesamo u plasticne case, aman zaman...
dzabe uciti gradjane spanskih zaselaka pravoj kulturi espressa i zagrevanju porculanskih soljica, volu prasak iz plastike pa bog Edited by 3opge
Link to comment

e izvini, Lancia, ali i ja glasam za dzezvu. :(ja imam ovo:moka%20sound.jpgpocne da zvizduce neku iritirajucu melodiju kad je kafa gotova. kupila sam je nakon sto sam na prethodnoj uspela da istopim gumeni prsten oko filtera i usmrdim ceo sprat u zgradi.ipak, najgora kafa koju sam pila izlazi iz ovoga:philips-senseo.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...