May 21May 21 Jbt, Baltik ima starlink, za djabe...Pozdrav sa neba iznad Jevrope, dozeveo ssm i to da neko pusta net dzabe tokom leta...
May 21May 21 18 minutes ago, radisa said:Jbt, Baltik ima starlink, za djabe...Pozdrav sa neba iznad Jevrope, dozeveo ssm i to da neko pusta net dzabe tokom leta... Jel mi se čini ili je to bilo uključeno (u cenu) greškom pre 20ak godinica Jat ili AS?
May 21May 21 Nemam pojma, ovo je prvi put da na placam ni simbilickih 5 evra da imam net... Realno, u AS ni nema opcija ni da se plati, smorio sam se u ponedeljak igrao sam sah 3 sata...
May 21May 21 10 minutes ago, radisa said:smorio sam se u ponedeljak igrao sam sah 3 sata... meni ovo zvuci kao best time ever.
May 21May 21 1 minute ago, nenad said:meni ovo zvuci kao best time ever.Ma botovi su mi na aplikaciji 1300 i 1800... Ovog prvog dobijem 90%, ovsj drugi me odvali 95%... :(
May 21May 21 Just now, radisa said:Ma botovi su mi na aplikaciji 1300 i 1800... Ovog prvog dobijem 90%, ovsj drugi me odvali 95%... :(still sounds like fun to me. ispraticu se sam.
June 2Jun 2 https://cad.gov.rs/upload/propisi/2026/Podzakonski%20%20propisa/32-26.pdfGlavna izmena je: У случају да се међународним уговором омогућава авио-превозиоцима страна уговорница да обављају редован јавни авио-превоз уз коришћење права треће и четврте ваздухопловне слободе, одобрење се издаје за летове који започињу и који се завршавају на територији државе која је овластила страног авио-превозиоца, односно на територији Европске уније уколико је реч о авио-превозиоцу из Европске уније.Dakle, ovo potvrđuje priče da je Ognjen Babić, od marta meseca VD direktor Direktorata, postavljen na to mesto da eliminiše Wizz Air iz Beograda i skloni konkurenciju nacionalnoj aviokompaniji. https://x.com/ichbinschomi/status/2061797036094021668
June 3Jun 3 sprovođenjem mera usmerenih na to da se avio-kompanija primora da od novembra 2026. godine obustavi bazne operacije u Beogradu“, poručili su iz ove kompanije pvodom izmene pravilnika od strane Direktorata za civilno vazduhoplovstvo.https://x.com/i/status/2062172350418674133
June 3Jun 3 tržišnog prostora - jesmo u liberali ali smo ipak i nejednakiji jer nismo članovi. Indirektnim ukidanjem baze Vizu operacije toj kompaniji poskuplju, Er Srbija preuzima jutarnje polaske i Viz er nastavlja da leti za Srbiju ali skuplje. Možda se odluči da pooštri konkurenciju sa Er Srbijom kao osvetu - gde svi putnici dobijaju zauvek. https://x.com/petarV/status/2062172455427244284
June 7Jun 7 https://x.com/nervnikrizi/status/2063535408621728164 https://x.com/nervnikrizi/status/2063544887476142533
June 12Jun 12 Frankfurtski aerodrom zatvara Terminal 2, koji su koristila Air Serbia, i operacije su prenete na novootvoreni T3.
Create an account or sign in to comment