Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 minutes ago, msv said:

 

Priority je dobra opcija, uključuje manji kofer a jeftiniji je od paketa sa čekiranim prtljagom.

Da, dobro je to ko je tako organizovan. 

Mada, meni taj manji kofer nista ne znaci. Mrzi me da ga vukljam po aerodromima, a spakujem se u ranac. Kad idem na duze negde ipak imam veliki kofer 

Link to comment

Meni je ipak ok da su shvatili da je bio zajeb/ljudska greška i da su i pored toga ispravili grešku i nisu rekli “ma nema veze, neće biti ništa”. Jeste ogroman fejl i velika gužva je napravljena, ali da nije uvek postoji promil šanse da se neki terorista prošvercuje.

Edited by dragance
  • +1 5
Link to comment

Kayak uveo filtriranje aviona. hahah

 

Za Ryanair treba izbaciti 737-8200 koji je u stvari MAX. Samo kazem...

  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment

Sinoć mi familiji, sve sa malim detetom, let sa BEG odložen preko 5 sati. Jel' imaju pravo na neku naknadu? Air Srbija u pitanju.

  • Tužno 1
Link to comment
14 minutes ago, zorglub said:

Sinoć mi familiji, sve sa malim detetom, let sa BEG odložen preko 5 sati. Jel' imaju pravo na neku naknadu? Air Srbija u pitanju.

Da li je to zbog tog haosa na BEG aerodromu?

Generalno imaju, sta se navodi kao tacni razlog?

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
19 minutes ago, I*m with the pilots said:

sta se navodi kao tacni razlog?

 

Stvarno ne znam ništa osim onoga iz medija. Kome treba da pišu, Air Srbiji ili...? @jms_uk može pomoć, čini mi se da ste već pisali o ovome?

Link to comment
37 minutes ago, zorglub said:

 

Stvarno ne znam ništa osim onoga iz medija. Kome treba da pišu, Air Srbiji ili...? @jms_uk može pomoć, čini mi se da ste već pisali o ovome?


Piši prvo AS. Imaju valjda službu za te stvari. Ako nije zbog vremenske prognoze, tj ako je operativne prirode, onda možeš dobiti naknadu.

Link to comment

Da li Airserbia dozvoljava naknadno dodavanje kofera? Tipa, kupio sam klasičnu "Economy light" kartu, ali sada hoću da dodam i kufer do 23kg. 

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
6 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

Da li Airserbia dozvoljava naknadno dodavanje kofera? Tipa, kupio sam klasičnu "Economy light" kartu, ali sada hoću da dodam i kufer do 23kg. 

Trebalo bi da ti pokaze/ponudi u manage my booking 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...