Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nisam ni ja kad sam isao, al sad se vraćam posle mesec dana, a nakupovao nekih gluposti koje ne bih da bacim. Ne mogu da provalim da li su ovi low cost ili ne. Ako su low cost onda mi ne gine ovo sto dragance kaze.

Edited by palikaris
Link to comment

Da al nije bas klasican low cost tipa rayan air ili wizz. Karta se kupuje kroz turkish, nema prodaje hrane i pica u avionu nego se dobije neka sitna klopa, itd. Kad sam isao niko nije smarao ali nisam ni imao nikakav overweight, sad ne znam sta da ocekujem.

Link to comment

Upravo sletela na BEG i ovo je bio treći put za redom da primećujem da me osoba na pasoškoj nije pogledala (počela sam da obraćam pažnju).

 

Uzme pasoš, priča sa kolegom, gleda u ekran... prosli put žena na telefonu, ne podiže pogled...

 

Jel ja ovo sanjam, il ima neka nova nevidljiva tehnologija kontrole koje ja nisam svesna, ili njih realno zabole?

Link to comment

postupaju po onome što im piše na ekranu, da li si praćena osoba, pod poternicom itd ili slobodan čovek

 

da li si lepo nalepila trepavice tog dana je od manjeg značaja za njih

Link to comment

^

 

Znači, da li koristiš sveže ukradeni tuđi pasoš osobe koja ne liči na tebe je nebitno?

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, palikaris said:

Da al nije bas klasican low cost tipa rayan air ili wizz. Karta se kupuje kroz turkish, nema prodaje hrane i pica u avionu nego se dobije neka sitna klopa, itd. Kad sam isao niko nije smarao ali nisam ni imao nikakav overweight, sad ne znam sta da ocekujem.


ako znas koliko imas vise, doplati - nije skupo unapred (ima i neki popust)

 

 https://www.anadolujet.com/en/rules-and-conditions/excess-baggage

Link to comment
39 minutes ago, Quince said:

Upravo sletela na BEG i ovo je bio treći put za redom da primećujem da me osoba na pasoškoj nije pogledala (počela sam da obraćam pažnju).

 

Uzme pasoš, priča sa kolegom, gleda u ekran... prosli put žena na telefonu, ne podiže pogled...

 

Jel ja ovo sanjam, il ima neka nova nevidljiva tehnologija kontrole koje ja nisam svesna, ili njih realno zabole?


rekao bih da je ovo poslednje - i ja sam primetio isto to jesenas. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, jms_uk said:


rekao bih da je ovo poslednje - i ja sam primetio isto to jesenas. 

kaže mi sad ortak da je to možda zato što imam srpski pasoš, pa su opušteniji, al ja sam nešto skeptična, i isto mislim da je poslednje

Link to comment
1 minute ago, Quince said:

kaže mi sad ortak da je to možda zato što imam srpski pasoš, pa su opušteniji, al ja sam nešto skeptična, i isto mislim da je poslednje


moguce, jer je sad pecat samo na izlasku (sa RS, a samo na ulasku sa stranim), pa ne treba nesto previse koncentracije

  • +1 1
Link to comment
On 23.1.2024. at 11:21, jms_uk said:

Danas u vazduhu celih 14 minuta


Danas u povratku, novi rekord od 11.5 minuta Zanzibar-Dar-es-Salaam

 

opet ATR, samo druga firma

 

IMG_3873.thumb.jpeg.5a25f688f942659eba5ab0f60758bd4c.jpeg

  • +1 2
Link to comment

sa toliko face recognition huawei kamera na svakom koraku, policajac sasvim izvesno ima vašu sliku sa terminala na monitoru ispred sebe plus upoređenu sa onom u sistemu. pogledajte sledeći put malo poviše pulta.

 

sve dok je na tome dobro je ali problem počinje ako imate zanimljive komentare na račun toga šta radite /ako se bavite politikom ili aktivizmom/ i slično, krenuli su da baš drkaju zanimljive ljude.

 

lepo je vulin spremio službu po ruskom receptu...

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...