Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 hours ago, jms_uk said:


Danas u povratku, novi rekord od 11.5 minuta Zanzibar-Dar-es-Salaam

 

opet ATR, samo druga firma

 

IMG_3873.thumb.jpeg.5a25f688f942659eba5ab0f60758bd4c.jpeg

Na kojoj visini ste leteli?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dosta linija je ukinuto po regionu, najavljeno je još prošle godine - nešto oko P&W motora i vanrednih inspekcija.

  • Hvala 1
Link to comment

Wizz otkazao let predviđen za maj ove godine (Jerevan-Beč). Šta mi je lakša i bezbolnija varijanta - rebooking ili refund? Vidim da imaju let sledeći dan od otkazanog dana, ali vidim da je taj let i više nego duplo skuplji od otkazanog.

Link to comment

izgleda da se jos ne zna od cega je umro.

spekulise se da je neka zarazna bolest, cak ebola.

avion je vracen, ali sta je sa putnicima i posadom ne pise.

kakva je sad procedura ako se posumnja da neki od putnika ima ozbiljnu zarazanu bolest?

da li je nesto promenjeno post covid?

Passenger dies on long-haul flight after blood suddenly erupts from his mouth and nose - Irish Star

 

edit: Svedoci/putnici kazu da je izgledao veoma lose vec pri ukrcavanju. Zar po propisima vec tada nije trebalo da mu ne dozvole dalje? 

Edited by Lucia
Link to comment
  • 3 weeks later...

Jebem li ga ako su ovi iz Air Serbia normalni.

 

Poslali mi obaveštenje da su mi za dva leta pomereni termini. I to za jedan gde je odlazni let bio prvog u mesecu a povratni šestog, sada je odlazni šestog u 11h a povratni šestog u 14h 😁

Drugi nije toliko radikalan ali su i tu pomerili odlazni let za dva dana unapred.

Glavno da su uveli milion destinacija i navukli pošten radni svet akcijom nižih cena. Dušmani.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jesu li ove avionske karte poskupele ili mi se samo cini? 

Da cekam jos malo i ispratim trend ili da kupujem odmah za neke letove juli, avgust, pitanje je :)

Link to comment

Meni su pre mesec dana javili da su mi pomerili let sa večernjeg na jutarnji termin. I sad vidim da je taj večernji let umesto JU, promenjen u EY 😉

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Meni su pre mesec dana javili da su mi pomerili let sa večernjeg na jutarnji termin. I sad vidim da je taj večernji let umesto JU, promenjen u EY 😉


Ozbiljan upgrade od JU na Etihad!

Link to comment
  • 2 weeks later...

osoba A ima multi-city KLM kartu Beograd-Amsterdam-BuenosAires, pa onda nekoliko letova po Juznoj Americi, pa nazad vezano Lima-Amsterdam-Beograd.

medjutim, hoce da u povratku izadje u Amsterdamu sa sve koferom.

 

da li je dovoljno da samo pri check-in na povratku u Limi kaze da ide samo do Amsterdama, i da kofer tu treba da izbace, da ne ode za Bgd?
ili treba jos negde da najavi to?
 

Link to comment
13 minutes ago, Lucia said:

osoba A ima multi-city KLM kartu Beograd-Amsterdam-BuenosAires, pa onda nekoliko letova po Juznoj Americi, pa nazad vezano Lima-Amsterdam-Beograd.

medjutim, hoce da u povratku izadje u Amsterdamu sa sve koferom.

 

da li je dovoljno da samo pri check-in na povratku u Limi kaze da ide samo do Amsterdama, i da kofer tu treba da izbace, da ne ode za Bgd?
ili treba jos negde da najavi to?
 

 

Mozda KLM moze da joj promeni rezervaciju da se deletira let ams bgd?

Ja bih zvala KLM da pitam.

Link to comment

Karta mu je u nekom agencijskom paketu (ide sa grupom) , pitacu ga zasto ne moze tako (ili nije ni trazio od agencije!?) ili mu je sto se para tice svejedno. 

 

Ako ostaje sa tim vezanim letom Lima-Amsterdam-Bgd da li moze samo da pri checkin u Limi izmeni da mu kofer istovare u Amsterdamu? 

Edited by Lucia
Link to comment

 Lakše bi bilo sa carry on prtljagom, onda samo izadjes i ne pojaviš se za sledeći let. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...