Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

u mali kofer mogu da spakujem sve što mi treba za nedelju dana bez problema.
 
mali kofer je u stvari malo veca torba za na rame, zove se 'torba za zagreb'. bude i laptop u njoj :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

@jms_ukIz kog razloga?

 

Zato sto nemaju dovoljno ljudstva i nema ko da hendluje, a broj letova je veci nego sto im trenutni ljudski kapaciteti dopustaju.

Ja sam imao srecu sto sam leteo za NZ dan kasnije nego kad je na hiljade kofera ostavljeno od svih letova, jer su bas bili knap sa ljudstvom.

 

Otpustili su dosta radnika tokom pandemije, a ljudi sada nasli bolje poslove (veca plata, bolji sati i manji stres) i sto sada da se zajebavaju. Nema vise EU stranaca da im rade, itd.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Kako ja zamišljam letenje po meri čoveka.

Na aerodromu ostaje carina i te sekjuriti provere a onda lepo ajd na peron gde ti je avion i pre nego uđeš (sa piste naravno) staviš prtljag na eskalator kondukter izmeri naplati a ovaj drugi ga već čeka gore i slaže u bunkeru. Ti isti kondukteri lete jer nema stjuardesa. To je ukinuto. Nema da se jede ako letiš ispod 6 sati. Posada ima 5 ljudi svi lepo plaćeni jer su aerodromski troškovi minimalni. (Gorivo slotovi i kontrola leta)

Pa se ti žali Radetu što flight entertainment nema ništa drugo osim maratonaca.

Oko aerodroma pljeska 200 a 2u1 100 dinara i aj u k..

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...