Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

neka preporuka za visednevno (oko 2 nedelje) parkiranje kod aerodroma u beogradu. po mogucnosti natkrivena posto ce mi trebati u julu/avgustu
Ima ih milion sad, to je razvijen biznis...
Ali menjaju lokacije, verovatno kako se placevi "privode nameni".
Par prijatelja i rođaka koristilo i zadovoljno. Neki čak imaju i veb kamere da možeš iz hotela da gledaš svog "ljubimca" [emoji6]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Quote

Nacionalna aviokompanija Srbije Er Srbija i finski nacionalni avioprevoznik Finer dogovorili su kod-šer sporazum, kako bi putnicima pružili unapređene mogućnosti za putovanja u okviru svojih mreža u Evropi, saopštila je Er Srbija.

 

Šta ovo praktično znači ? 

Link to comment

Rajaner: Srpski Direktorat podlegao monopolu Er Srbije

Objavljeno: 29.10.2019

Avio-kompanija Rajaner saopštila je danas da Direktorat za civilno vazduhoplovstvo Srbije nije odobrio letove te kompanije na liniji Niš - Frankfurt (Han), tako da će njihovi avioni od februara leteti do Frankfurta iz Banjaluke.

Link to comment
On 6.10.2019. at 19:55, Milosh76 said:

Kupio sam karte online preko Airserbia za Atinu u novembru, pa me zanima da li se cekiranje vrsi na isti nacin kao i preko wizza ili ryanaira ili ima neka superkomplikovana procedura svojstvena samo Airserbia? Let je 11.11. koliko ranije mogu da se cekiram?

 

edit. ptocitao sam 11. 12. pa pomislio da ides na utakmicu... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • 2 weeks later...
[mention=10]jms_uk[/mention] [mention=11898]Redoran[/mention]

 

Znam da je bila neka prica da na Schipholu u rucnom prtljagu moze ds se nosi kolko oces tecnosti jer imaju neke nove senzore itditd.. Jel to definitivno istina? 

 

Ja mislim da je i dalje ograniceno na litar u posudama do 100ml, novina je (kao sto rece [mention=1376]Skyhighatrist[/mention]) samo to da ne mora da se vadi iz rucnog prtljaga.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Na renoviranom Milanskom Linate i na Fiumicino (zasad samo kod check-ina za jednan let, za Amsterdam) uvode neke eksperimentalne check-inove sa prepoznavanjem lica (sto ce ukljucivati) i dozvolu za nosenje tecnosti u rucnom prtljagu.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...