Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, Host said:

Ti si brt Svabo iz nehata.  

 

Čuj

 

Kupio čaj, pa posle kiselu, i onda vidim da ima i Lipton gazirani ice tea...eto mogao sam uštedeti, uzeti 2 u 1! To je Švabo izmislio, da ušpara, daleko sam ja od toga

Link to comment




 
Nego, kad sam već tu, jel' ima nako iskustva sa ovim parkinzima na dan oko BG aerodroma?


Kasno videh ali evo... 4 iskustva prijatelja i rođaka sasvim ok, ako ti cifra igra, sve ostalo sasvim ok




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Jbg, bio, koristio, sve bilo ok...

 

Dobra je to stvar  za 400din dnevno, auto te ceka na aerodromu(ili te odbace do auta koji je 500 metara od aerodroma)... Ne mucis se sa taksijem ili ne mucis prijatelje da te voze...

Link to comment
Jbg, bio, koristio, sve bilo ok...
 
Dobra je to stvar  za 400din dnevno, auto te ceka na aerodromu(ili te odbace do auta koji je 500 metara od aerodroma)... Ne mucis se sa taksijem ili ne mucis prijatelje da te voze...
Ima ih koji omogućavaju i pristup web kameri gde vidiš svoja kola...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Жена и ћерка следећег петка иду за Варну преко Истанбула. Слећу по локалном времену у Истанбул у 23:05 а онда у 1:55 лете за Варну.

 

Има ли неких типс енд трикс шта да раде за то време? Да ли је безбедан аеродром ноћу да се мотају по њему? Где има да се купи вотка у фри шопу :) етц

Link to comment

@Hamlet Strašnikoliko se sećam bezbedan je.

išla dva puta preko njega, jednom čekala kasno noćni let za damask. nisam imala problema.

niko me nije ni pogledao.

kratko je vreme između letova da bilo šta rade sem da zveraju po radnjama dok idu prema svom gejtu. 

 

Edited by beta kentauri
Link to comment

Brate Hamlete, presedaće na novom aerodromu. Kada prođu kroz transfer kontrolu mogu da biraju gde će da se motaju i troše pare a bezbednost je stopostotna. LED ekrani sa reklamama ima oči da im izbiju i biće duty free ponude na sve strane.

 

Ovo sve pod uslovom da ih prevozi Turkish preko IST a ne Pegasus preko SAW. Po vremenu sletanja rekao bih da je Turkish TK1084 koji poleće iz Beograda u 20:20.

 

Samo jedna napomena: terminal je nepojmljivo ogroman pa zavisno od toga gde je gejt za Varnu može da im zatreba šetnja od 20-ak minuta. Samo neka uzmu to u računicu i najkasnije u 1:10 polako krenu prema gejtu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

ima li svrhe da nosim flašu domaće rakije, bez deklaracije, čarter letom za grčku? biće u koferu koji predajem, naravno.
ne znam koliko su rigorozni na tim linijama.

 

umotaću u sve što imam u koferu i nadati se da se neće razbiti. :)
 

treba mi za poklon, pa još vagam da li da nosim ovu domaću, proverenu, ili da kupim na aerodromu neku koja je lepo upakovana, ali pojma nemam kakva je.

šta mi predlažete?

hvala.

Link to comment

posalji uzorak minimum 5 deci pa da vagamo [emoji38]


Ne verujem da ce neko da pravi problem ako je dobro zapakovana... Na aerodromu ima lepih po (ne)pristupacnoj ceni, a zavisi i kome je poklon...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...