Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

 U redu je jer se br. pasosa unosi prilikom cekiranja.

Između ostalog, i zato što se mogu razlikovati kupac karte i korisnik karte tj. putnik.

Edited by halloween
Link to comment
Za kupovinu karte preko sajta Er Srbije nije potreban broj pasosa? 

Pod "dodatne informacije" stoji "dodaj putne isprave" ali prolazi kupovina i bez toga. 

To je u redu?

Možeš bez unosenja broja putne isprave da uzmeš kartu, a ako uneses tad prilikom kupovine, ostaje sačuvano pa ne moraš prilikom cekiranja.

 

//Nije ovo šta naša Italijanka kaže, jer u tom delu se obrađuje bas putnik; kupac karte navodi svoje podatke prilikom plaćanja.

Link to comment
  • 1 month later...

Nisam siguran da je baš godinu i po dana, jeste da sam u međuvremenu putovao sa drugih aerodroma, ali prošle godine u ovo vreme mislim da nije bilo ...

 

Svejedno, pitao sam da li je to ista vrsta skeniranja kao ona ranije ili je to kao na američkim aerodromima ...?

Link to comment
  • 2 weeks later...

IMPORTANT NOTICE:⚠

From now on, passengers of domestic/international flights departing from all airports of China are required to arrive 4 hours in advance for routine examinations such as body temperature check!

The procedure of body temperature check has been added to all airports. Please make sure to reserve the required time so as not to affect your flight schedules!

 

bice sou za kinesku novu godinu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...