Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zavisi i koji eDreams, ja sam imao problema sa egipatskim i spanskim, ok bio engleski i americki.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Edited by jms_uk
Link to comment

Auuuuu, pravi si John McClane.  :lolol: Javi šta je bilo.

 

Vec je pocelo [a prvi let u petak] - downgrade-ovali su mi povratni deo karte [ukljucujuci codeshare koji je sa drugom kompanijom].

 

:frust:

Link to comment

dok ne spadnes na ekonomsku bez extra leg room, nema da se bunis :) ajd bogati...da vidis kako je nama smrtnicima....ti i private klozet imas... cush downgrade....tesko je to sa prve na biznis....jastuce tvrdje :)

 

al ne znam odakle ti hrabrosti sa alitalijom da letis? :D bas si neki vrcavi avanturista :lolol:

Edited by mustang
Link to comment

dok ne spadnes na ekonomsku bez extra leg room, nema da se bunis :) ajd bogati...da vidis kako je nama smrtnicima....ti i private klozet imas... cush downgrade....tesko je to sa prve na biznis...

 

Letim ja i tako [samo se trudim sto manje] - ove godine sam npr. bio na onim raznim kineskim kompanijama za koje niko osim @banecare1 -ta nije cuo... I ovaj downgrade je iz biznisa u ekonomsku [i taj segment nije Alitalia].

 

al ne znam odakle ti hrabrosti sa alitalijom da letis? :D bas si neki vrcavi avanturista :lolol:

 

Eh, nije prvi put [vec sam 23 puta leteo njima], a i ima i gorih ;)

Link to comment

Vec je pocelo [a prvi let u petak] - downgrade-ovali su mi povratni deo karte [ukljucujuci codeshare koji je sa drugom kompanijom].

 

:frust:

Čekaj. Problemi sa Alitaliom počinju obično na dan leta, ili u poslednjih par sati pre poletanja. :lolol:  Uključujući i to da se avion koji treba da obavi let, uopšte ne pojavi. A može da uleti i neki nenajavljeni štrajk.

Link to comment

 

Letim ja i tako [samo se trudim sto manje] - ove godine sam npr. bio na onim raznim kineskim kompanijama za koje niko osim @banecare1 -ta nije cuo... I ovaj downgrade je iz biznisa u ekonomsku [i taj segment nije Alitalia].

 

 

Eh, nije prvi put [vec sam 23 puta leteo njima], a i ima i gorih ;)

 

biznis u kineskim kompanijama na unutrasnjim letovima je bezveze, ne isplati se placati ili trositi milje.

 

ja upravo narucio kartu za ponedeljak do HK sa hongkong airlines. imam prilicno komplikovane pregovore tamo, ne znam koliko ce to da traje tako da imam kartu u jednom pravcu. ako me zeznu hohstapleri palim negde u jugoistocnu aziju malo za smirivanje zivaca i kuliram tamo sto duze. ako sve prodje kako sam naumio idem nazad za beijing i posle par dana za moskvu sa grupom kineza. to je moj plan sto se tice letenja do prve nedelje avgusta. inace sam se prebacio na vozove za relacije do 1000km, cak peking-guangzhou moze vozom jer stizu za 8h iako je relacija dobro preko 2000km,

Link to comment

Čekaj. Problemi sa Alitaliom počinju obično na dan leta, ili u poslednjih par sati pre poletanja. :lolol: Uključujući i to da se avion koji treba da obavi let, uopšte ne pojavi. A može da uleti i neki nenajavljeni štrajk.

Total disaster jutros :lolol:

 

U Dizeldorfu nema nikoga iz Alitalije, sve obavlja handling agent koji nema pravo da uradi nista sto nije check in. Koji nisam mogao da odradim jer mi karta 'nije bila otvorena'.

 

Onda Air Berlin agent (on behalf of Alitalia) telefonom zove njihov call centar u Albaniji.

 

End result: nisu mi dali da letim biznis (kako sam kupio kartu), vec samo u ekonomskoj klasi.

 

Sto sam odbio, pa sad cekam nazad let za London :D

 

 

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Total disaster jutros :lolol:

 

U Dizeldorfu nema nikoga iz Alitalije, sve obavlja handling agent koji nema pravo da uradi nista sto nije check in. Koji nisam mogao da odradim jer mi karta 'nije bila otvorena'.

 

Onda Air Berlin agent (on behalf of Alitalia) telefonom zove njihov call centar u Albaniji.

 

End result: nisu mi dali da letim biznis (kako sam kupio kartu), vec samo u ekonomskoj klasi.

 

Sto sam odbio, pa sad cekam nazad let za London :D

 

 

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Kažem ti ja.  :lolol: Najjače je kad zoveš njihov call center, i javi ti se neko iz Albanije, koji nema pojma o čemu pričaš, niti ima šanse da mu objasniš tvoj problem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...