Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

u medjuvremenu, kakva je hrana u swissu i koliko je cesto daju na preko okeanske? u prevodu...da kupim ekstra sendvice ? i jel alkohol, tipa viski, dele za dz?

 

na sve preko grane moram minimum ekstra sendvic da kupim, bilo da je lufthansa ili virgin.

Edited by mustang
Link to comment

taj duzi je 11 sati. u virginu sam extra 2 sendvica jela iako je kraci put nego sa lufthansom (tu sam jedan)...jednom sam bila mrtva gladna a nisu mi dali da kupim hranu ..i od tad se naoruzavam.

Link to comment

taj duzi je 11 sati. u virginu sam extra 2 sendvica jela iako je kraci put nego sa lufthansom (tu sam jedan)...jednom sam bila mrtva gladna a nisu mi dali da kupim hranu ..i od tad se naoruzavam.

 

A ti definitivno ponesi neku svoju klopu.

Link to comment

Ako neko ima letenje sa Qatar Airways-om ili kroz Dohu u narednim danima, pisite ovde da probamo da pomognemo.

Ja idem sutra uvece iz bangkoka za zagreb preko dohe. Za sada kazu da je sve ok sa letovima, al videcu jos sutra kakva je situacija.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Ja idem sutra uvece iz bangkoka za zagreb preko dohe. Za sada kazu da je sve ok sa letovima, al videcu jos sutra kakva je situacija.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

I jedno i drugo su destinacije koje nisu direktno pogodjene. Moguce je da ti letovi budu malo duzi zbog promenjene rute, ali bi trebalo da ih obave.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Najvise se plasim haosa na aerodromu u dohi, da ne izgubim konekciju.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

 

Poslednji izvestaj od pre 5-6 sati [drugar je bio tamo u tranzitu] je da je dosta tiho, i prolazi se kroz transfer security vrlo brzo.

 

Koliko imas izmedju letova?

Link to comment

Poslednji izvestaj od pre 5-6 sati [drugar je bio tamo u tranzitu] je da je dosta tiho, i prolazi se kroz transfer security vrlo brzo.

 

Koliko imas izmedju letova?

Hvala. Imam nekih 2,5 sata. Trebalo bi da bude sve ok.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...