Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Hvala. Imam nekih 2,5 sata. Trebalo bi da bude sve ok.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

 

Evo nesto da te malo razuveri

 

The majority of departures for the last 6-8 hours - Almost all movements are close to schedule which is pretty impressive given the restrictions.

 

QR have a few spare airframes up their sleeve with the cancelled Gulf services so It looks like these are being used well to ensure the network continues to keep it's punctuality.

 

Link to comment

Evo nesto da te malo razuveri

Da, po ovome ispada da je sve ok, bar na ovoj mojoj ruti. Mislim da je ovaj koridor kojim sad lete inace uobicajen za letove ka Balkanu, preko mora na Iran, pa Turska pa dalje, tako da se tu nista bitno ne menja.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Samo da prijavim da sam stigao u Zagreb preko Dohe najnormalnije. Na DOH sve funkcionise normalno, mirno je, nema nikakvih guzvi ni kasnjenja. Evo jedna fotka sa zraćne luke Franjo Tudjman, moze i na srbin pobedijo:

7e5ce9958f1bf74a1e2930e93f387976.jpg

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Samo da prijavim da sam stigao u Zagreb preko Dohe najnormalnije. Na DOH sve funkcionise normalno, mirno je, nema nikakvih guzvi ni kasnjenja. 

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

 

 

Good news!

 

:thumbsup:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Da li je putovao neko nedavno Viz Erom iz Srbije? Jesu oni to uveli pravilo za ne eu pasose da i ako se cekiras onlajn i ne predajes prtljag moras na salter po bording kartu?

Link to comment

Da li je putovao neko nedavno Viz Erom iz Srbije? Jesu oni to uveli pravilo za ne eu pasose da i ako se cekiras onlajn i ne predajes prtljag moras na salter po bording kartu?

bas tako.

Link to comment

Da li je putovao neko nedavno Viz Erom iz Srbije? Jesu oni to uveli pravilo za ne eu pasose da i ako se cekiras onlajn i ne predajes prtljag moras na salter po bording kartu?

to rade Ryan Air seljačine, čak i ako putujem unutar šengen zone nanu im nanu morski pas

Link to comment

to rade Ryan Air seljačine, čak i ako putujem unutar šengen zone nanu im nanu morski pas

 

Zato sto [na zalost] im je lakse da standardizuju proces, nego da razmisljaju.

Link to comment

Једном сам путовао са Руан Аир и никад више. Ниједна друга компанија ми никада није тражила за чекирање податке и број пасоша за летове у зони Шенгена осим њих, а и иду ми на нерве и због других ствари.

Link to comment

Prvi let Ryanair-om mi je bio za "Oslo Torp", tj. Sandefjord pre nekih 15 godina, a u medjuvremenu leteo jos 22 puta s njima. Najvise kao student za jako malu kintu, a i danas ih razmatram na nekim kracim destinacijama [pogotovo Dublin] ako su super jeftini.

 

Znam da nije za utehu, ali meni se nekad desi da moram da uradim 'passport / visa check' sa UK pasosem na letu za UK :D

Link to comment

nekoliko crtica sa aerodroma i letenja tokom juna.

 

nas prevoz iz praga za podgoricu

 

AVJowJO.jpg

 

 

malo su me drndali prilikom izazka na pasoskoj jer mi nemci nisu udarili pecat da sam usao u sengen zonu, sve je reseno je sam imao boarding pass sa leta iz pekinga za berlin

 

iznenadilo me je fanaticno pljeskanje ceha nakon sletanja na podgoricki aerodrom. mislio sam da samo rusi jos uvek tapsu i to ponekad, ali to je pozorisna atmosfera za ovacije koje priredjuju cesi.

 

 

adincqT.jpg

 

poletanja iz tivta

 

http://www.youtube.com/watch?v=BomIKi1HCG4 

 

http://www.youtube.com/watch?v=bLr5Qz8_uZ8

 

 

Link to comment

James, pitanjce. mozda je vec bilo. zasto je dupla karta (sa presedanjem) skuplja nego dve single? istina u pitanju su letovi dve kompanije (Alitalia i AS) i razlika u ceni mi je ispala 30€ Jel se to naplacuje tranzit (oko dva sata lufta).

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

dalje sam imao let iz podgorice za helskinki sa turkishom preko istanbula

 

yUVBh4I.jpg

 

nadletanje baltika i sletanje u helsinki

 

TeGT7mV.jpg

 

b7EhJb5.jpg

 

i finci su me drndali zbog nemanja pecata sa ulazkom u zonu sengen, ali su na kraju sami stavili svoj pecat i jedan za nemce. 

 

povratak kuci preko moskve u koju smo sleteli tokom kretkog letnjeg pljuska posle kojeg je aerodrom lepo izgledao

 

hdrjO2w.jpg

 

 

Link to comment

iznenadilo me je fanaticno pljeskanje ceha nakon sletanja na podgoricki aerodrom. mislio sam da samo rusi jos uvek tapsu i to ponekad, ali to je pozorisna atmosfera za ovacije koje priredjuju cesi.

Aplaudiraju i portugalci  :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...