Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Motooori!

Featured Replies

moj naklon, braco!

  • Replies 465
  • Views 63.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Seabass
    Seabass

    Ovo nije ni skupo, a izgleda kao pravi midlife crisis.

  • smooth.Op
    smooth.Op

    Kad vozim saobraćajnicom koja ima dve trake u istom smeru i primetim u retrovizoru bajkera koji dolazi, volim sa se pomerim skroz do krajnje ivice trake i tako mu ostavim prostora da prođe između mene

  • napadaj
    napadaj

    Krenuh na obuku juče. Piaggio automatik, ne znam koja je kubikaža, ali nije slabašan. Danas optimistično seo na drugarov manuelac od 700 cm3, jedno deset puta mi se ugasio, a kad sam konačno krenuo b

Posted Images

Prelepe mašina.. Čestitam, uzdravlju da ga se navozaš

Hvala, hvala...Prva ozbiljnija vozna danas. Mamma mia. Kupio sam monstruma. Jeste Harley, a nije Harley.

pa jel se da uporediti vozivost sa japancima?sta bi u sustini bila prednost japanaca?

Uopste nije isti osecaj. Honda je lagana i veoma laka za upravljanje. Tip koji je kupio je posle probe rekao "pa ovo se vozi ko bicikla". Harley je uglavnom masina koje se vozi lagano. E sad ovaj moj model je sasvim ok sto se toga tice, sve radi u tom fazonu na malom broju obrtaja, masina se trese (cuvena Harley vibracija), sve fino, ali... to sve radi sa trecinom, eventualno polovinom gasa! Ostaje jos toliko, a kad se odvrne... tu mu dodje onaj monstrum deo : 115 konja, 210 na sat, ubrzanje ko raketa... ovaj model se dosta koristi (prepravljen naravno, ali sa ovim motorom kao osnovom) kao dragster :)

uf, 115 konja, rispekt!a koji je stabilniji? reko bih harli, zbog nizeg tezista.

Da, zbog tezista, a i tezine : ima oko 100 kg vise :)

uf, ko da mene vozis pozadi :D

Edited by ToniAdams

custom Harley :wub:0812_hbkp_02_z+custom_harley_motorcycles+harley_girl.jpg

  • 4 weeks later...
  • Author

Lepa devojka, lep motor, divna slika! :)

  • 3 weeks later...
  • Author
Harleydavidson883m.jpgHarley Davidson 883 je najskromniji model ove fabrike. Ovaj sam snimio na novosadskim ulicama. Lep je, ali samo jedno sedište, znači nema devojke iza ... :( A i to sedište liči na ono od Pony Expresa. Imati Harley je in, ali objektivno govoreći japanska mašina te vrste je uglavnom tiša, brža, udobnija, manje vibrira ... samo nije Harley.

Edited by nesha taxista

meni je to malo i single sediste extra... skroz mi je kich ono ogromno sa svim tim cudima pozadi i sa strane za prtljag il sta vech..paz ga samo, ko bonbonica smile.gif4361538196_c92c301841.jpg

drugar i ja se vec neko vreme lozimo na ovokaze covek u firmi koja ih prodaje: "iskreno, sa tim ako vam se nesto desi, niko ovde nece znati da popravi, transmisija zajebata i tako to" :isuse:manaABS_nero_color_cropped_406x375.jpgposle takvog ohrabrenja, preostaje mi samo tumblr_l5gkowAmXR1qbb5y3o1_500.jpg

crnkinja na smesnom bajsu? malo li je?posto bude ova aprilija, to skupo bese?

nova u salonu, 9500€

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.