Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pored komshijine Bembure.Zamolio bih Bracu da se javi poshto najverovatnije u junu idem na Floridu i mozda, ako se nadje dobar dil, kupujem Harley Night Rod Special, imam par pitanja za njega, hvala.

post-5045-1301846123469.jpg

Edited by sickness
Link to comment

tu sam, pitaj sta te zanimainace, night rod je savrsena mashina : ista ko moja, samo su ispravili tri nedostatka : izbacili pune tockove, ubacili siroku gumu pozadi (240) i povecali rezervoarverovatno cu tako nesto uzeti kad budem menjao ovu moju

Link to comment
tu sam, pitaj sta te zanimainace, night rod je savrsena mashina : ista ko moja, samo su ispravili tri nedostatka : izbacili pune tockove, ubacili siroku gumu pozadi (240) i povecali rezervoarverovatno cu tako nesto uzeti kad budem menjao ovu moju
Pozdrav brate. Ovo je tvoja krivica jer od kada sam video tvoj V-Rod i malo chitao o njemu, pa onda naleteo na Night-Rod odlepio sam nachisto. Ovde je Harley domaca zivotinja, ali ja Night-Rod nekako nisam nikada video na ulici. Kad odem na neki motor-show Harley izbegavam, prvo zbog cene, a drugo shto, iako sam kruzer tip bajkera, vishe se definitivno ne lozim na modele tipa Softail i slichno.Kazi mi, s obzirom da imash ochigledno neuporedivo vishe iskustva, da li je to mozda previshe za nekoga ko ima samo jednu sezonu i 3000 km na ovom Suzukiju koji je tamo verovatno poznat kao Intruder M800, da li je mozda bolje da izvozim josh jednu sezonu i napravim josh 5-6K pa onda da uzmem novi Night Rod ili da vec ovog leta trazim neki par godina star iz USA - jer ovde drze cenu kao nenormalni, skuplji polovni nego novi.Mislim, znam da je pitanje tupavo, lichi na ono chuveno pitanje "koja kubikaza je idealna za pochetnika" :lol: , ali ono ...... vishe mi treba podrshka, jer se ipak radi o skupoj i gadnoj zverki.O kvalitetu samog motora vec si dovoljno rekao - savrshen, a tako kazu i svi testovi koje sam do sada video. Hvala. Edited by sickness
Link to comment

moje saucesce :)ako se vec lozis i imas priliku - nije lose poceti sa polovnim, bar tako bih ja uradiogledaj samo da nema preteranu kilometrazu, mada sam ja uzeo ovog mog sa 33.000, evo vec je na 49.000, a ide i dalje ko zmaj, vozim ga svaki dan, osim par nedelja zimus kad se bas nije moglomoj ortak je pravo sa polaganja kupio onaj dyna superglide, isto je jako zadovoljan i nije se zalio da je previse nemas prilike da ga kupis negde blize, isplati li se uopste donositi ga iz amerike, sa prevozom i carinom?

Link to comment
moje saucesce :)ako se vec lozis i imas priliku - nije lose poceti sa polovnim, bar tako bih ja uradiogledaj samo da nema preteranu kilometrazu, mada sam ja uzeo ovog mog sa 33.000, evo vec je na 49.000, a ide i dalje ko zmaj, vozim ga svaki dan, osim par nedelja zimus kad se bas nije moglomoj ortak je pravo sa polaganja kupio onaj dyna superglide, isto je jako zadovoljan i nije se zalio da je previse nemas prilike da ga kupis negde blize, isplati li se uopste donositi ga iz amerike, sa prevozom i carinom?
Sad razumem kad si bio na onom tripu do Srbije sa ortakom zashto on "kilavi" .... yebote, pa stvarno nemash dushu, njemu je to bilo vatreno krshtenje :lol: . Josh evropski auto-putevi, svi zuje oko tebe, ovde sa 150 konfiskuju auto, a tamo je to prosechna brzina.Ja idem na Floridu u junu sa klincima, pa kad sam vec tamo pogledacu jer je tamo najveci izbor i najpovoljnije cene, a sve zbog sezone koja traje praktichno 12 meseci. Inache u pravu si, mogu da ga kupim i u Buffalo koji je 1,5 sat od mene ili Detroit, Rochester, bilo gde blize, samo je izbor manji i cene neshto jache, shto je opet OK, jer je sve na par sati voznje. Vecina dilera imaju ugovore sa transport kompanijama i bice veoma srecni da ga isporuche na vrata u Toronto za nekih 500 evrica sa Floride ionako su prazni u tom pravcu pochetkom leta jer teraju Kanadjanima motore za Floridu gde ovi lete na odmor.Carina izmedju USA i Canada ne postoji, samo bih platio porez koji je 13%, isto kao i kad bih ga kupio ovde, nema razlike. Situacija je ekstra povoljna i zbog toga shto je kanadski dolar posle 35 godina ponovo jachi od americhkog.Inache, Harley su ovde neuporedivo jeftiniji, za 10 soma evra se u US 'ladno kupuje novi Night Rod :P , samo da znash, a ako budem kupovao polovan to ce biti neshto sa 5000 milja - maksimum.Hvala ti, javicu shta ima novo, mozda me i popusti pa ostavim za sledecu godinu, ali ne verujem ... i za kraj jedna slichka za retke posetioce ovog topika, chisto da znaju o kakvom savrshenstvu prichamo:

post-5045-13019111204134.jpg

Edited by sickness
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
samo da prijavim ortaka da je opet odradio Pariz-Srbija i nazad, ovaj put bez mene, bas mu zavidimkaze dyna nije ni stucnula
Da li si probao mozda do Barselone i nazad? Neko drustvance zamislja tu rutu, pretpostavljam da bi bilo fenomenalno onako uzobalno.PS: iz Srbije do Barse, da ne bude zabune :D Edited by garoviks
Link to comment
samo da prijavim ortaka da je opet odradio Pariz-Srbija i nazad, ovaj put bez mene, bas mu zavidimkaze dyna nije ni stucnula
Braco ..... evo i ja da prijavim da sam upravo pazario Suzuki M109R ...... vozio sam malo i ..... shta reci ...... josh uvek sam u shoku ..... 1800 kubika i 127 konja ..... samo pamet u glavu, a ja i nemam bash neshto vishka :( , da imam ne bih ga ni kupio.Od Harley Davidsona - Night Rod sam odustao. Jednostavno polozaj tela mi nije odgovarao. Razocharao sam se, ali sam lako i brzo nashao utehu.Inache Suzuki je uvezen iz Pensilvanije i ima samo 1500 milja na satu. Sledece nedelje cu postaviti i neku slikicu.Pozdrav svim bajkerima, Sickness
Link to comment

Da dodam samo ...... ako stavish HD Night Rod i Suzuki M109R jedan pored drugog ....... utisak je sledeci ..... Harley je nenormalno nizak, neugledan i izgleda nezan i dobrocudan :D , a Suzuki zao i veoma, veoma zajeban, bash kao shto i treba da bude.

Edited by sickness
Link to comment

Jedno pitanje: da li se ti kruzeri uopšte voze brzinom većom od 120km/h? Dakle, da li se voze, ne i da li oni mogu da idu brže. Ovo pitam pre svega zbog slabe zaštite od vetra.

Link to comment
Jedno pitanje: da li se ti kruzeri uopšte voze brzinom većom od 120km/h? Dakle, da li se voze, ne i da li oni mogu da idu brže. Ovo pitam pre svega zbog slabe zaštite od vetra.
Voze se naravno, ali nije bash udobno voziti duze vreme vecim brzinama. Zato postoji vetrobran koji se stavlja i skida "na klik" brzo i lako i pruza dodatnu zashtitu od snaznog otpora vazduha uspravnom polozaju vozacha ......Na mom motoru to izgleda ovako, a ovaj Bracin je opremljen kao za put na mesec:

post-5045-13080865796815.jpg

post-5045-13080867514343.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...