Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Motooori!

Featured Replies

Dobro, jeste da je ovo pdf o automobilima, ali pošto nigde drugde nije obrađena ova tematika, trebalo bi da je najbliža ovome. Moja malenkost nije bajker, mada umem da vozim motor i imam A kategoriju (kao i sve ostale). Druženje s motociklima sam uglavnom završio nakon svog redovnog vojnikovanja, a to beše davno. Tamo sam pored ostalog vozio i ovo:MOTOGUZZI.jpgPosle je moja konformistička duša zaključila da su četvorotočkaši ipak pogodniji za izvesne sportove u nedostatku stanbenog prostora ...Da li volite motore? O kojem maštate? Imate

Edited by nesha taxista

  • Replies 465
  • Views 63.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Seabass
    Seabass

    Ovo nije ni skupo, a izgleda kao pravi midlife crisis.

  • smooth.Op
    smooth.Op

    Kad vozim saobraćajnicom koja ima dve trake u istom smeru i primetim u retrovizoru bajkera koji dolazi, volim sa se pomerim skroz do krajnje ivice trake i tako mu ostavim prostora da prođe između mene

  • napadaj
    napadaj

    Krenuh na obuku juče. Piaggio automatik, ne znam koja je kubikaža, ali nije slabašan. Danas optimistično seo na drugarov manuelac od 700 cm3, jedno deset puta mi se ugasio, a kad sam konačno krenuo b

Posted Images

Ni ja nisam neki ljubitelj motora ali ću da okačim ovo čudo koje sam video u Beogradu.nsu1956maxi174ccqp0.jpgMalo sam proguglao i našao da se 60-tih godina proizvodio u Unis-Pretis fabrici i Sarajevu zajedno sa Princom i loncima :lolol:

E pa Nešo, pošto si krenuo sa vojnim krševima red je da se ne zaboravi 1 Ural, pravi izbor svakog nesputanog i buntovnog penzionera.eddie2ms4.th.jpgDa u Kragujevcu nisu prestali da Fiću prave (ili Pretis u Vogošći) možda bi dočekali i da se oko njih danas sekta naprav

Edited by salkodinamitas

Kapa dole Slovencima koji su u zemlju Yamahe, Kawasakija, Honde, Suzukija...uspeli da uvale Tomos Automatic.Ovaj, koji sam slikao u Yoyogi parku, sluzi kao nogare. Bio je jeftiniji nego da nadju jos jedan plastican cunj.tomos4.jpgEdit: umesto attacmenta postavljena ista slika s linka.

Edited by nesha taxista

Auto mi je prevozno sredstvo, na njega se ne palim. 4wd mi je malo vise od toga-plezir.But bike, that's the way of life!Da probam da se setim svih motora koje sam imao do sada:Prvenac Tomos APN4 ? valjda se tako svao. Polirani kanali ... max brzina 110km [merio tristac pored mene] :lol:II gimnazije, roditelji nemaju pojma. Drzim motor na Kosutnjaku kod drugara i svaki dan sa zelenjaka 33kom leyland bus do Kosutnjaka, malo pesaka kroz neke njive, do motora a motorom u skolu. Kada samo ovo preziveo ... :rolleyes: Pre osamneste CZ 200cc, zver! sa 50cc na 200ccNije dugo trajalo. Marnuli me bez dozvole, roditelji pohisterisali ...ja napunio 18 i evo me u UK.2 trijufa i jednu BSAOdlazim u Nl tamo ja i bivsa drga kupujemo BMW R650 -boxer [pandurski] Iz NL za Tursku, Liban [oh yes zuti libanac je bio naj tada] ubijemo 20k km za 4 meseca.black outVracam se u BG,Yamaha RD500 dvotaktas-ludakizgubio sam dva dobra drugra koji su imali iste motore.85' prekretnicaHarley SportsterVozio nekoliko godina pa harley road king96'treci harley. 100% custom. Build my self from from scratch. 6+ zimsih meseci u garazi.evo ga:harley8.jpgortak sa devojkom na motoru ne bi da ga prepoznaju.Ukraden na Krfu 2000cetvrti harley 2000-2300 harley softail - spusten low ridder.harley_plavi-can_2001.jpgprodao pre dolaska u BGproslog i ovog leta: :) sa konja na magarca.148-4806_IMG.jpgBeverly 500Nemam ni njega vise.Za 6 godina na Krfu sam unistio jedno 3 skutera, zadnji Yamaha Majesty [tesko sranje]

Edited by hefestus

Ma kakav motor, ima boljih stvari od toga....4_seater_honda_50__.jpg

  • Author

Rekoh već da je udobnost jedna od najvažnijih osobina koju treba da ima moje vozilo, makar to bio i motor. Ovaj se savršeno uklapa u opis:honda-goldwing.jpgHonda Gold Wing pravi se dugo, sad se moe dobiti i s motorom od čak 1800 ccm. Možete naručiti i airbag.GoldWing_airbag_open.jpgNemam ništa ni protiv trokolice na njenoj bazi:1996HondaGoldWingTrike.jpgKoriste je inače u razne svrhe...goldwing_tow.jpgDobro, naravno da sve to košta kao prosečan automobil, ali maštanje valjda nije zabranjeno.

Boldorka, nepravedno zapostavljena lepoticahondaboldorxk9.th.jpg

Lep Harley i curaImage145.jpgEdit: smanjena slika zbog lakšeg učitavanja stranice. Motor je inače veoma lep, devojka još lepša, samo bih te zamolio da slike ne budu veće od 800X600, jer se u suprotnom forumašima sa sporijom konekcijom stranica veoma sporo otvara.

Edited by nesha taxista

Ja idem na casove za A kategoriju. Imam B, CE, ali me nesto vuce da vozim motor. Casove imam na Honda CB500cb500-2004.jpgKad polozim odlucio sam da kupim jedan od ova tri modela.Used iz 2005 godine.Yamaha FZ6 FazerFazer%20rechtsachter.jpgfazer.jpegSuzuki GSF 650 Bandit Ssuzuki_bandit650s_.jpgHonda CBF 600 0830cbf600s.jpgKoji bi ste vi izabrali?Edit: smanjena poslednja slika

Edited by nesha taxista

I da, inace volim "naked" bikes.najradje bi nesto ovako htjeo da imam:Honda CB600F Hornettbl_noticias_fichero_imagenes_7592.jpgSuzuki GSRGSR-600-2006.jpgEdit: smanjene slike.

Edited by nesha taxista

  • Author

Meni se od prisutnih Yamaha najviše dopada.

Meni se od prisutnih Yamaha najviše dopada.
Hm i meni, ali je i ? 500 - ? 1000 skuplja od Honde i Suzukija.Za tu lovu da kupim dobru opremu.
Hm i meni, ali je i ? 500 - ? 1000 skuplja od Honde i Suzukija.Za tu lovu da kupim dobru opremu.
jel ta Yamaha negde oko 6500...??

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.