Jump to content
IGNORED

Miš u kući


FranziskaKafka

Recommended Posts

Samo da ne bude maci puno grlo...
:Q))))) Mew!
Mis izas'o u hodnik, pa je malo zastrasen ne bi li potrefio ulazna vrata. I uspeo(l)o je. Pobeg'o ziv i zdrav. -_-
Требало је ипак да организујеш неку јавност за цео хепенинг. Овако, тешко да ће Ти Буразеровић&co веровати на реч.
Da bi se upotpunio hepiend, sad Cruella i MP40 treba da s' uzmu pred ikonom misa, sa ocilima iscrtanim specijalnom tehnikom, celivanje included. Waldorf ce napraviti video zapis citave ceremonije za buduce generacije. -_-
Тако је! Каква је то сапуница, без да се на крају узну и да су после срећно живели. Али да не морају и сватови да целивају. Матор сам ја за толики еклектизам.А матор сам и за снимање, руке ми дркћу. Има овде професионалаца, зашто да им отимам ’леба.
sir za svatove (budjavi za mladu molim!)
Ц, ц, ц... Вид’о сам ја одмах да не знаш шта ваља. Поред тога што је нобл, бугјави сир је и најбољи природни антибиотик, и то превентивни. Са’ ће још мало сезона, а нису џабе наши стари каз’ли: krishka na day keeps the grip away.И то би, ценим, било то. Мартин је у последњем тренутку спасао омнибус увођењем треће радње, и то са врло ефектним пиротехничким ефектима (просто као да сам у позадини чуо Гилана како урла „Smoke from the kuyna”). Браво, децо, жанр смо утемељили, еј!
Link to comment
  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FranziskaKafka

    32

  • Waldorf

    27

  • Cruella De Ville

    12

  • Mp40

    5

Требало је ипак да организујеш неку јавност за цео хепенинг. Овако, тешко да ће Ти Буразеровић&co веровати на реч.

Ja sam Burazerovic&co. u svom gradu. -_-

Je l' da da ja ne moram da se udam za Quizmastera zato sto je predlozio humanu misolovku? ^_^

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

Наравно да није морално (тј. не мора), али то би био један, онако, патријотски чин освешћивања заблуделог сина коме су, по далеким земљама, разне белосветске помутиле родољубиву свест и савест.„Српски квизмајст’ри,Не љуб’те Украјинке...”(певало се некад давно, у нашем историјском раздобљу познатом као „Алањска голгота”).Него, ко ме бијо по ушима да гвиркам у спојлер? Сад морам да прегледам старе поруке, да нема тамо неког компромитујућег материјала. Нпр. да сам злостављао мачку потурајући јој шунку за pizzu уместо прашке – а нисам, часна пионирска. Немој ништа да јој верујеш, лаже како маукне! (гутопљуц)edit: Ко не фруштукује на време, после гута словца.

Edited by Waldorf
Link to comment

meni je mis bas super i kao zivotinja i kao lik iz crtaca...super mis, danger mouse, miki maus, dzeri, onda onaj sto je uplasio slonove pa ga je cira jedva savladao, betmen covek slepi mis...nisam gledao poslednji deo betmena ali sam cuo da je mnogo ozbiljniji od prethodnih i to mi se ne svidja...mene je ustvari betmen smorio kad se bojavio robin...sta ce jednom onakvom nindzi pomagac...bezveze...sto se tice miseva ovih pravih ne iz crtaca imao sam jednog sto je dosao sa nekim kutijama valjda i znam da je bila frka u kuci ali je onda dosao vodoinstalater i ubio malog nesretnika...a mali mis bio tako da mi ga nije bilo zao jer tako sav jadan i zgoljav ne bi mogao da bude inspiracija ni za jednog crtanog junaka misa superheroja

Link to comment

citam ovaj topik i ne mogu da verujem. koji ste vi primitivni balkanci. odnosite se prema misu kao zivotinji drugog reda, kao oni kvaziholandjani sto su aparthejdovali afroamerikance iz juzne afrike. ma kakvi, jos ste i gori, oni bar nisu cinili holokaust.istina, koju vi ne mozete da shvatite zbog specificnog brdjanskog mentalnog sklopa, je sledeca: misevi su korisne zivotinje! cak sta vise, u razvijenim zapadnoevropskim drzavama, ljudi se prema misu odnose kao prema clanu porodice. ima svoje mesto za stolom i malu cinijicu u koju mu sipaju mleko i sir i semenke. pored wc solje mu stoji kutijica od sibica sa peskom da u nju sere, a ne svuda po kuci. i spava gazdama na jastuku.a za uzvrat? za uzvrat vam vas mali krzneni prijatelj jede mrvice po podu i skuplja prasinu, pa ne morate da usisavate i cistite stan. i imate daleko vise vremena da se posvetite porodici ili voljenom hobiju. dok od macaka i pasa i kanarinaca i kornjaca (da, dranata!) niko jos nije video nikakvu korist. morate da ih vucarate po ulici, deru se, grebu, jedu previse i prljaju. pa eto, normalnom coveku nije tesko da uporedi. al izgleda da dzaba ja to vama pricam.SIMBIOZA, A NE GENOCID!

Link to comment
istina, koju vi ne mozete da shvatite zbog specificnog brdjanskog mentalnog sklopa, je sledeca: misevi su korisne zivotinje!
Jeste! Pojedu sve bubasvabe i ostale bube iz kuhinje! Prenosenjem misje groznice i drugih bolestina samo vam jacaju imunitet! Grickanjem bundi i predmeta od koze pomazu u vasem ekoloskom osvescivanju! Grickanjem kablova i sl. pomazu vam da prekinete zavisnost od interneta, televije i slicnih savremenih bakraca! Grickanjem sira, slanine i slicne hrane zivotinjskog porekla pomazu vam da s lakocom predjete na vegetarijansku hranu! -_-Nj. V. Misa za premijera! -_- Edited by FranziskaKafka
Link to comment

miraleme moram da ti odgovorim u vezi kornjaca posto si ih pomenuo u svom postu...i one su bile u crtacu kao tinejdz mutant nindza trtls...u jednoj epizodi se bore protiv cetiri zabe koje se zovu dzingis, atila, raspucin i cetvrte ne mogu da se setim...isto tako prosle godine nisam mogao da se setim pa sam skinuo tu epizodu sa interneta ali eto zaboravio sam...mozda neko zna...ono sto je interesantno da kornjace obucava glodar ucitelj splinter pacov i to ce reci da je svet mali...kao sto se prozimaju mistika i nauka tako se prozimaju kornjace i glodari kako na ovom topicu tako i u crtacu jer mudar covek moze pronaci smisao zivota cak i u kornjacinom oklopu samo ako malo bolje ukljuci mozak...ja to ne umem jebiga

Link to comment
Nj. V. Misa za premijera! -_-
Који Миша, је л’ Миша Тумбас? Shimpr има да ти издејствује почасну ложу због овога :Q))
Link to comment
miraleme moram da ti odgovorim u vezi kornjaca posto si ih pomenuo u svom postu...i one su bile u crtacu kao tinejdz mutant nindza trtls...u jednoj epizodi se bore protiv cetiri zabe koje se zovu dzingis, atila, raspucin i cetvrte ne mogu da se setim...isto tako prosle godine nisam mogao da se setim pa sam skinuo tu epizodu sa interneta ali eto zaboravio sam...mozda neko zna...ono sto je interesantno da kornjace obucava glodar ucitelj splinter pacov i to ce reci da je svet mali...kao sto se prozimaju mistika i nauka tako se prozimaju kornjace i glodari kako na ovom topicu tako i u crtacu jer mudar covek moze pronaci smisao zivota cak i u kornjacinom oklopu samo ako malo bolje ukljuci mozak...ja to ne umem jebiga
pa dobro, bile su, ima cak i vitez koja. ali od miseva ima vec pomenuti miki maus (ili mika mis), pa amos, pa brzi gonzales, pa super mis, pa djeri .!!, pa atomski mrav, mada je on u stvari mrav. i ne zaboravimo itchyja, koji onoj macki kopa oci i sece je na komade. tako da se ne moze bas uporedjivati. a osim toga te kornjace grizu za prste kad ih turas u akvarijum i ne rade nista korisno u kuci nego su samo izjelice. dobro, znaju kung fu, al to cak i panda moze da nauci. Edited by Miralem
Link to comment
Mis izas'o u hodnik, pa je malo zastrasen ne bi li potrefio ulazna vrata. I uspeo(l)o je. Pobeg'o ziv i zdrav. -_-
Nije više mogao da izdrži kafkijansku teskobu iza sudopere... ^_^
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...