Jump to content
IGNORED

Miš u kući


FranziskaKafka

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FranziskaKafka

    32

  • Waldorf

    27

  • Cruella De Ville

    12

  • Mp40

    5

kako je penzioner sredjivao misa vreli dan do podne elem pojavio se mis u stanu ( soliter IX sprat !?) gde stanovlasnik gsn penzioner ( a i ja sa njime ) dodje na sto muka kako ga se resiti . raspitivanjem kod slicno sapatnika dobijem info da postoji lepak za ta mala brza stvorenjca - ispunjeni svi uslovi : nema otrova , nema smrti, nema dodirivanja onog mekanog vruceg krzna .. bljak fuj. kupim. razlepim na papir . postavim na dva strateska mesta. odem na vikend doma. kada sam se vratila penzioner sa vrata : gde siiiiiiii , cvili.." muke mojeeeeeee "...pitam sto je ? jel uhvatio misa ? a on ce " ma uhvatio se odmah navecer al sam ga jedva odlepio ! " i drzi onaj papir sa lekom pobedosno u ruci... e tugo jesenja. ^_^

Link to comment
  • 3 weeks later...
i ja u ofisu s vremena na vreme imam malenog prijatelja koji mi se vrzma oko stola, pa mu krisom ostavljam hranu, ali se nikada ne zadrze dovoljno dugo da bismo se sprijateljili, da mogu i da ga mazim, smrc. samo sam s 1 dosad to postigla.da ga negujes kako dolikuje, jes` cuo! :wub: i uslikaj nam ga, ako ti se ukaze prilika :)
ima li ga nazad? :unsure: ja htela da mu budem kuma, da mu dam ime franciska k. zasluzila je svojim plemenitim odnosom prema malenom glodaru :wub:
Срце ми се цепа од волке пажње, али миша нема, па нема. Је л’ може у замену један кaпитални примерак управо стеченог редакцијског мезимца?

2qona.jpg

Невероватно питома, ја поставим прст, она дође и њушка га.

Edited by Waldorf
Link to comment
  • 4 weeks later...

U jednoj prostoriji u suterenu miš mi je danima dolazio na radni sto --- obično se parkira na nosač monitora i gleda. Pošto mi je sto povelik, monitor mi je dosta udaljen. Usput se šunja po nekoj elektronici i brdu papira.Na sreću, mada je gostovao više od 7 dana, niti jedan papir nije bio načet. Ja sam postao malo opreznij, pa sam šolju sa NES kafom poklapao diskom.Donosio sam redovno mačka, ali taj nije niti repom mrdao --- samo se izvali i spava. Stavim ga na sto, a on prede.Nakon nekog vremena miš je otišao kako je i došao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...